Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Сьогодні, 24 грудня стало офіційно відомо, що Президент України Володимир Зеленський звільнив з посад двох голів ОДА: Закарпатської та Львівської областей. Словом, тепер вже екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації, як зазначив глава держави, не показав результатів роботи. Тут важко не погодитися з гарантом Конституції і, вважаємо, що це абсолютно правильні кроки. Що послужило причиною звільнення Ігоря Бондаренка? Наші джерела повідомляють, що саме свідома імітація діяльності та затягування часу у вирішенні проблеми Мужіївського золоторудного родовища стали головною причиною звільнення очільника ОДА Закарпатської області. Наш читач вже добре знає історію із Мужіївським золоторудником, де Карпатська рудна компанія, незважаючи на понад два десятки судових ухвал, і далі безсоромно продовжувала грабувати закарпатське золото. Як стверджують наші джерела, Ігор Бондаренко навмисне всупереч державній позиції гальмував усі можливі процеси із припинення незаконної діяльності, яку продовжує Карпатська рудна компанія на родовищі. Саме через навмисну бездіяльність вже колишнього очільника ОДА була побудована та з пафосом відкрита «фабрика», на будівництво якої немає жодного дозвільного документу, саме тому Карпатська рудна компанія досі нелегально перероблює відвали, які їй не належать, та реалізує видобуті корисні копалини на чорному ринку, саме тому Карпатська рудна компанія досі не сплачує за оренду землі, якою реально користується. Під час своїх виступів тодішній губернатор Бондаренко запевняв, що золоторудник повинен належати державі, тобто «Закарпатполіметалам». Та, як згодом виявилося, п. Ігор грав на два фронти: офіційно він був проти рейдерів КРК, а насправді за ширмою він їм підігрував, закриваючи очі на те, що вони й надалі безкарно видобували золото із відвалів і вивозили за межі держави, чим завдають величезні збитки Україні. Видно керівництву країни увірвався терпець і вони вирішили таким чином навести лад. Є сподівання, що наступник губернатора зробить належні висновки і наведе лад з рейдерами КРК.

Микола Голомша привітав новообраного Президента України

Лідер ПП "Патріот" - Микола Голомша

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від імені Політичної Партії «ПАТРІОТ» вітаю Вас із обранням на найвищу державну посаду!
Президентські вибори 2019-го року, які Ви блискуче виграли, мають стати зламним моментом у історії України – саме таке сподівання спонукало українців віддати Вам свої голоси, довіривши долю країни на наступні п’ять років.
Саме Ви стали символом суспільного запиту на перезавантаження держави. Цей запит має насправді просту логічну формулу – остаточну відмову старим пострадянським політичним «елітам», які десятиліттями використовували владу як власний бізнес, підлаштовуючи державну машину під суто меркантильні цілі. Привласнюючи ресурси країни, вибудовуючи грабіжницькі монополії. Читати більше

Микола Голомша:Максимальна явка виборців і пильність спостерігачів як критична необхідність

МИКОЛА ГОЛОМША

Виборчий марафон минає. Наступає його найвідповідальніший етап – голосування, підрахунок голосів, встановлення результату. Наразі навіть рано говорити про наступні два тижні і другий тур. Адже істерією і маніпуляціями напередодні першого, суспільство вже привели до стану певної неадекватності.

Люди заздалегідь внутрішньо готові до чергового розчарування, адже передвиборча риторика «топових» кандидатів була вкрай конфліктною та не давала розуміння, бачення перспектив. Читати більше

Тарас Костанчук: у гонитві за президенством команда Порошенка вдалася до цинічних спекуляцій (відео)

Тарас Костанчук (позивний «Бішут»)

Учасник бойових дій, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук висловився щодо передвиборних кампаній кандидатів у президенти В. Зеленського та     П. Порошенка, наголосивши при цьому, що проти Володимира Зеленського в інтернеті розповсюджено багато брудних промороликів, про те, що він може бути недолугим головнокомандуючим. Читати більше

ОКСАНА ФЕДОРЕНКО: ВЛАДА, РУКАМИ СУДДІВ, УСУВАЄ НЕУГОДНИХ КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ

Громадський діяч, юрист, політичний експерт, меценат, радник Голови ГО «Союз Юристів України» Святослава Піскуна Оксана Федоренко вважає політично вмотивованим і антиконституційним та незаконним затримання кандидата у президенти України, якого відмовилась реєструвати ЦВК, Тараса Костанчука.
«Затримання Констанчука Т.Д. відбулося із цілим рядом грубих порушень, які суперечать Конституції України, чинному законодавству та здоровому глузду. Це — суто політична акція, метою якої є усунення конкурента на цих президентських виборах, зухвале викрадення частини електорату, яка пітримує Тараса

Тарас Костанчук (позивний «Бішут» ): правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова ПП  «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» та ін.

Тарас Костанчук (позивний «Бішут» ): правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова ПП «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» та ін.

Костанчука», — повідомила Оксана Федоренко.
За її словами, підозра Костанчуку Т.Д. є незаконною, оскільки у ній відсутній сам склад злочину в його діях.
«Згідно підозри від 07.03.2019, виходячи з її змісту, вбачається перешкоджання Костанчуком Т.Д. та Іщенком О.А. вільному здійсненню виборчого права Тимошенко Ю.В. шляхом пропонування грошових коштів, тобто фактично підкупу. Проте, законом №1703 від 14.10.2014 були внесені зміни до КК України, в результаті яких у статті 157 у частині першій в абзаці першому слово «підкупом» виключено. Таким чином, фактично з 2014 року «підкуп» як спосіб вчинення злочину, передбаченого ст.157 КК України, був декриміналізований», — повідомила Федоренко.
Федоренко наголошує, що ГПУ та ДБР вважають, що Костанчук Т.Д. за попередньою змовою групи осіб вчинив злочин передбачений ч. 3 ст. 157 «перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права».
«Проте у зазначеній статті чітко вказані дії, які слід кваліфікувати як злочинні. Зокрема в законі написано, що перешкоджання діяльності суб’єктів виборчого процесу може вчинятись шляхом обману, примушування та можуть бути поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна або погрозою насильства чи знищення майна. Водночас, в заяві помічника Тимошенка немає жодної з перелічених дій. Тобто, немає складу злочину», — пояснює вона.
За словами Федоренко, перешкоджання – це дії, які ускладнюють або унеможливлюють діяльність суб’єкта виборчого процесу.
«Чи могла перешкоджати пропозиція Костанчука кандидату у президенти Юрію Тимошенку реалізовувати його права? Відповідь – ні. Навіть навпаки, пропозиція відкривала нові політичні перспективи, а саме – очолити політичну партію», — наголосила вона.
За словами Федоренко, за обставин відсутності складу злочину в діях Костанчука Т.Д. є незаконною ухвала слідчого судді Печерського суду Підпалого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, як і будь-якого іншого.
«Це незаконне і антиконституційне ураження в політичних правах тисяч наших громадян, які поділяють погляди кандидата у президенти Костанчука Т.Д., сповідують принципи демократії — принципи свободи, рівності та братерства», — зазначає юрист.
«Сьогодні відбувається грубе порушення Конституції. Беж жодних підстав на очах мільйонів українців ми бачимо, як відбувається усунення неугодних Порошенку і його оточенню (очільнику ГПУ Юрію Луценку та директору ДБР Роману Трубі та ін.) лідерів (один із прикладів лідерів сьогодення: правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас» (2014 р.), голова ПП «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» Тарас Костанчук (позивний «Бішут»). Саме так прибрали ветерана АТО Віталія Олешка з позивним «Сармат», саме руками влади вбили Катерину Гандзюк.
Особливе занепокоєння викликає некомпетентність глави ГПУ Юрія Луценка, який на прес-конференції щодо так званого «злочину» Костанчука підтвердив, що не володіє елементарними знаннями українського законодавства.
Суди стали маріонетками у руках політичних еліт та виконують будь-яке замовлення верхівки. Обіцяємо, що ми доведемо цю справу до кінця, демонструючи прихильникам Тараса Костанчука, що правда на нашому боці», — додала Федоренко.

Джерело: Українські новини

В Ужгороді відбулася зустріч з кандидатом в Президенти (фото)

Андрій Новак

Вчора в м.Ужгород у пиміщенні Закарпатського академічноого обласного драматтеатрі імені братів Шерегіїв відбудлася зустріч кандидата в Президенти України Андрія Новака з виборцями краю. Читати більше

Кандидат в Президенти України Андрій Новак зустрінеться з виборцями Закарпаття

кандидат в Президенти України Андрій Новак

У четвер, 21 березня, у Закарпатському академічному обласному українсьому музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв відбудеться зустріч кандидата в Президенти України Андрія Новака з виборцями краю.

Андрій Яремович ознайомить присутніх зі своїю Передвиборчою програмою та відповість на запитання.

Андрій Новак є членом політичної партії «Патріот» та  кандидатом в Президенти України від цієї політичної партії. Читати більше

Лісівники Чизайського лісництва обзаведуться новою конторою

Цього року лісівники Чизайського лісництва обзаведуться новою конторою Адміністративний будинок знаходитиметься на базі колишнього кордонного будинку, який довгий час знаходився у аварійному стані. Читати більше

На Закарпатті відкрили оздоровчий сезон для дітей

Сьогодні, 1 червня, сто дітей пільгових категорій із усієї області вирушили до дитячого табору у селі  Горбок, що на Іршавщині. Відпочиватимуть та оздоровлюватимуться діти тут протягом двох тижнів.

Читати більше

Михайло Чурило: Медичний сервіс має бути зручний для хворих та прозорий для контролю

Нещодавно на запрошення Ужгородської мiської територiальної органiзацiї Союзу юристiв відвідав круглий стіл на тему «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЛИСТА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ» пише на власній сторінці політик Михайло Чурило. Тема надзвичайно актуальна, оскільки непрацездатність – це і безробіття, і вимушені звільнення, і хвороби – одним словом все через, що людина не може працювати, а елементарно жити й утримувати свою родину. Читати більше

Завтра – друге пленарне засідання 10-ї сесії Закарпатської облради

У четвер, 29 березня, у сесійній залі обласної ради відбудеться друге пленарне засідання 10-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – понад два десятка питань. Початок о 10 год.

Читати більше

Святослав Шевчук у Варшаві: спитайте в Яценюка, як позбавитися залежності від російського газу

«Війна триває, попри те, що заголовки ЗМІ в Західній Європі уже не говорять про це», — сказав під час міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки», що проходила 16 березня у Варшаві (Польща), голова Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) Святослав Шевчук

Читати більше

До уваги закарпатців: прийняли ще один закон щодо ввезення іномарок

Верховна Рада спростила ввезення та реєстрацію в Україні імпортних автомобілів. Відповідний Закон №5470-д «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» підтримали 235 парламентарів, передає Depo.ua.

Читати більше

Хто винен у підпалі офісу Закарпатського союзу угорців

-офіс2Те, що вдруге за місяць хтось намагався підірвати офіс Товариства  Угорської культури Закарпаття насторожує багатьох.Останнім часом Україна розсварилася із найближчими сусідами. Протистояння почалося через закон про освіту. Читати більше

Безроумінг до безвізу: міфи та правда про нову обіцянку Порошенка

Європарламент підтримав скасування роумінгу для громадян України – ця переможна інформація розлетілася сьогодні українським інформаційним простором. Автор новини – президент Петро Порошенко.

Чудова звістка, яка гарно пасує до надання Україні безвізового режиму та недавнього набуття чинності Угодою про асоціацію. Ще одна перемога, за яку варто дякувати особисто президенту. Читати більше

Депутат Ужгородської міськради взяв участь у заході Cities Changemakers Congress (фото)

Днями в Києві відбувся масштабний захід  Cities Changemakers Congress (Конгрес міських змінотворців) пише на власній сторінці у ФБ депутат ужгородської міськради Михайло Чурило.
Цікавий захід, у якому пощастило взяти участь, відбувся у Києві.
Cities Changemakers Congress (Конгрес міських змінотворців) – це комунікаційний майданчик для обміну кращими українськими практиками впровадження позитивних змін в громадах.

Читати більше

Закарпатські «Патріоти» висловили підтримку своєму політлідеру

147741Голова обласної політичної партії «Патріот» Михайло Чурило та команда у Закарпатській області глибоко стурбовані черговими політичними розправами пише у своєму ФБ депутат ужгородської міськради Михайло Чурило.
Переконані, що заочний арешт Голомші та інших в списку в Російській Федерації є рішенням виключно політичним і немає ніякого відношення до законних судових рішень. В такому аспекті можна заарештовувати чимало людей по обидва боки кордону.
Наші міждержавні відношення доходять до маразматичного рівня, давати оцінку таким діям законодавчої гілки влади нема сенсу, вони на 100% політично-замовні. Ми , як патріоти держави , у складі фракція «Патріот» із Закарпаття висловлюємо всесторонню підримку Миколі Голомші.
Слава Україні!

Mіністерство сільського господарства Чехії наполягає на необхідності прискорення набору працівників з України

630_360_1498032548-6911Mіністерство сільського господарства Чехії наполягає на необхідності прискорення набору працівників з України, які були б працевлаштовані в сфері аграрного сектора. Також влада країни планує ввести нові правила прийому заробітчан з України, передає “Радіо Прага”.

Читати більше

Активісти мукачівської Школи лідерства знайомилися з роботою парламенту та урядових установ

mRADAУчасники програми мукачівської Школи лідерства цими днями перебувають в столиці країни, де знайомляться з роботою центральних органів влади. Школярі вже відвідали Верховну Рад України, Міністерство молоді та спорту та офіс координатора проектів ОБСЄ. В офісі школярі  ознайомились з форматом роботи та заходами що втілюються організацією, проектами ОБСЄ, що діють в Україні. Читати більше

Михайла Рівіса запрошують на 52-ий Міжнародний кінофестиваль, де представлятимуть кримінальний трилер про Закарпаття

unnamed (4)В основу сценарію фільму «Межа» лягла реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні напередодні приєднання Словаччини до Шенгенської зони.

Засновник ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» А.Єрмак звернувся  до голови Закарпатської облради підтримати творців фільму «Межа», прем’єра якого відбудеться 3-4 липня 2017 у м. Карлові Вари (Чехія). Читати більше

У депутатських запитах облради – вирішення проблем громади

unnamed (4)Ряд депутатських запитів озвучив голова Закарпатської облради Михайло Рівіс під час другого пленарного засідання сьомої сесії облради. Серед них – вирішення проблемних питання щодо фінансування капремонтів сільських доріг, берегоукріплень, даху та підлоги шкіл та заміни комп’ютерного томографу в дитячій лікарні. Читати більше

Михайло Чурило вимагає відставки секретаря та розпуску виконкому

Відповідні проекти  мали бути зареєстровані  в Ужгородській міській ради цими днями. Зокрема, йдеться про припинення повноважень секретаря ради Андріани Сушко, зміни до персонального складу постійних комісій та розпуск виконавчого комітету Ужгородської міської ради VIIскликання.

Зміни необхідні, бо інакше Ужгород так і залишатиметься не містом у центрі Європи, а провінційною підворітнею.

«Однак за дивним збігом, реєструвати виявилося ні у кого: закривши двері на ключ, блондинка-секретарка пані Сушко також раптово пішла у відпустку. Совпаденіє?» — пише на власній сторінці у ФБ депутат Ужгородської міськради Михайло Чурило