Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Сьогодні, 24 грудня стало офіційно відомо, що Президент України Володимир Зеленський звільнив з посад двох голів ОДА: Закарпатської та Львівської областей. Словом, тепер вже екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації, як зазначив глава держави, не показав результатів роботи. Тут важко не погодитися з гарантом Конституції і, вважаємо, що це абсолютно правильні кроки. Що послужило причиною звільнення Ігоря Бондаренка? Наші джерела повідомляють, що саме свідома імітація діяльності та затягування часу у вирішенні проблеми Мужіївського золоторудного родовища стали головною причиною звільнення очільника ОДА Закарпатської області. Наш читач вже добре знає історію із Мужіївським золоторудником, де Карпатська рудна компанія, незважаючи на понад два десятки судових ухвал, і далі безсоромно продовжувала грабувати закарпатське золото. Як стверджують наші джерела, Ігор Бондаренко навмисне всупереч державній позиції гальмував усі можливі процеси із припинення незаконної діяльності, яку продовжує Карпатська рудна компанія на родовищі. Саме через навмисну бездіяльність вже колишнього очільника ОДА була побудована та з пафосом відкрита «фабрика», на будівництво якої немає жодного дозвільного документу, саме тому Карпатська рудна компанія досі нелегально перероблює відвали, які їй не належать, та реалізує видобуті корисні копалини на чорному ринку, саме тому Карпатська рудна компанія досі не сплачує за оренду землі, якою реально користується. Під час своїх виступів тодішній губернатор Бондаренко запевняв, що золоторудник повинен належати державі, тобто «Закарпатполіметалам». Та, як згодом виявилося, п. Ігор грав на два фронти: офіційно він був проти рейдерів КРК, а насправді за ширмою він їм підігрував, закриваючи очі на те, що вони й надалі безкарно видобували золото із відвалів і вивозили за межі держави, чим завдають величезні збитки Україні. Видно керівництву країни увірвався терпець і вони вирішили таким чином навести лад. Є сподівання, що наступник губернатора зробить належні висновки і наведе лад з рейдерами КРК.

В Києві відбудеться культурно-соціальний благодійний захід «Серце матері героя-захисника»

В Києві відбудеться культурно-соціальний благодійний захід «Серце матері героя-захисника»

16 травня 2019 року о 14.00 год. у місті Києві за адресою пр — т Гонгадзе, 21 відбудеться культурно-соціальний благодійний захід «Серце матері героя-захисника: вселенська безодня любові, віри, турботи, всепрощення й пам’яті». Захід організовано за підтримки поетеси Діани Гольде та заслуженої артистки України Оксани Стебельської. Читати більше

Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА

Геннадій Москаль

Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.
«Відповідно до абзацу 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України, – йдеться в заяві. – Відповідно до статті 9 Закону повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються Президентом України. Читати більше

Микола Голомша привітав новообраного Президента України

Лідер ПП "Патріот" - Микола Голомша

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від імені Політичної Партії «ПАТРІОТ» вітаю Вас із обранням на найвищу державну посаду!
Президентські вибори 2019-го року, які Ви блискуче виграли, мають стати зламним моментом у історії України – саме таке сподівання спонукало українців віддати Вам свої голоси, довіривши долю країни на наступні п’ять років.
Саме Ви стали символом суспільного запиту на перезавантаження держави. Цей запит має насправді просту логічну формулу – остаточну відмову старим пострадянським політичним «елітам», які десятиліттями використовували владу як власний бізнес, підлаштовуючи державну машину під суто меркантильні цілі. Привласнюючи ресурси країни, вибудовуючи грабіжницькі монополії. Читати більше

Голову Великоберезнянської райради «кришують» від корупції судді?

судді Мишинчук Наталія Степанівна, Гошовський Георгій Миколайови, Стан Іван Васильович

Слід згадати, що 19 вересня 2017 року Голові Великоберезнянської райради Ярославу Шукалю було оголошено про підозру ст.366-1 КК України декларування недостовірної інформації. Читати більше

Микола Голомша:Максимальна явка виборців і пильність спостерігачів як критична необхідність

МИКОЛА ГОЛОМША

Виборчий марафон минає. Наступає його найвідповідальніший етап – голосування, підрахунок голосів, встановлення результату. Наразі навіть рано говорити про наступні два тижні і другий тур. Адже істерією і маніпуляціями напередодні першого, суспільство вже привели до стану певної неадекватності.

Люди заздалегідь внутрішньо готові до чергового розчарування, адже передвиборча риторика «топових» кандидатів була вкрай конфліктною та не давала розуміння, бачення перспектив. Читати більше

Тарас Костанчук: у гонитві за президенством команда Порошенка вдалася до цинічних спекуляцій (відео)

Тарас Костанчук (позивний «Бішут»)

Учасник бойових дій, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук висловився щодо передвиборних кампаній кандидатів у президенти В. Зеленського та     П. Порошенка, наголосивши при цьому, що проти Володимира Зеленського в інтернеті розповсюджено багато брудних промороликів, про те, що він може бути недолугим головнокомандуючим. Читати більше

ОКСАНА ФЕДОРЕНКО: ВЛАДА, РУКАМИ СУДДІВ, УСУВАЄ НЕУГОДНИХ КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ

Громадський діяч, юрист, політичний експерт, меценат, радник Голови ГО «Союз Юристів України» Святослава Піскуна Оксана Федоренко вважає політично вмотивованим і антиконституційним та незаконним затримання кандидата у президенти України, якого відмовилась реєструвати ЦВК, Тараса Костанчука.
«Затримання Констанчука Т.Д. відбулося із цілим рядом грубих порушень, які суперечать Конституції України, чинному законодавству та здоровому глузду. Це — суто політична акція, метою якої є усунення конкурента на цих президентських виборах, зухвале викрадення частини електорату, яка пітримує Тараса

Тарас Костанчук (позивний «Бішут» ): правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова ПП  «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» та ін.

Тарас Костанчук (позивний «Бішут» ): правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас», голова ПП «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» та ін.

Костанчука», — повідомила Оксана Федоренко.
За її словами, підозра Костанчуку Т.Д. є незаконною, оскільки у ній відсутній сам склад злочину в його діях.
«Згідно підозри від 07.03.2019, виходячи з її змісту, вбачається перешкоджання Костанчуком Т.Д. та Іщенком О.А. вільному здійсненню виборчого права Тимошенко Ю.В. шляхом пропонування грошових коштів, тобто фактично підкупу. Проте, законом №1703 від 14.10.2014 були внесені зміни до КК України, в результаті яких у статті 157 у частині першій в абзаці першому слово «підкупом» виключено. Таким чином, фактично з 2014 року «підкуп» як спосіб вчинення злочину, передбаченого ст.157 КК України, був декриміналізований», — повідомила Федоренко.
Федоренко наголошує, що ГПУ та ДБР вважають, що Костанчук Т.Д. за попередньою змовою групи осіб вчинив злочин передбачений ч. 3 ст. 157 «перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права».
«Проте у зазначеній статті чітко вказані дії, які слід кваліфікувати як злочинні. Зокрема в законі написано, що перешкоджання діяльності суб’єктів виборчого процесу може вчинятись шляхом обману, примушування та можуть бути поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна або погрозою насильства чи знищення майна. Водночас, в заяві помічника Тимошенка немає жодної з перелічених дій. Тобто, немає складу злочину», — пояснює вона.
За словами Федоренко, перешкоджання – це дії, які ускладнюють або унеможливлюють діяльність суб’єкта виборчого процесу.
«Чи могла перешкоджати пропозиція Костанчука кандидату у президенти Юрію Тимошенку реалізовувати його права? Відповідь – ні. Навіть навпаки, пропозиція відкривала нові політичні перспективи, а саме – очолити політичну партію», — наголосила вона.
За словами Федоренко, за обставин відсутності складу злочину в діях Костанчука Т.Д. є незаконною ухвала слідчого судді Печерського суду Підпалого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, як і будь-якого іншого.
«Це незаконне і антиконституційне ураження в політичних правах тисяч наших громадян, які поділяють погляди кандидата у президенти Костанчука Т.Д., сповідують принципи демократії — принципи свободи, рівності та братерства», — зазначає юрист.
«Сьогодні відбувається грубе порушення Конституції. Беж жодних підстав на очах мільйонів українців ми бачимо, як відбувається усунення неугодних Порошенку і його оточенню (очільнику ГПУ Юрію Луценку та директору ДБР Роману Трубі та ін.) лідерів (один із прикладів лідерів сьогодення: правозахисник, громадський діяч, меценат, командир штурмової групи батальйону «Донбас» (2014 р.), голова ПП «Партія Захисників України», голова ГО «Об`єднання учасників бойових дій «Сармат» Тарас Костанчук (позивний «Бішут»). Саме так прибрали ветерана АТО Віталія Олешка з позивним «Сармат», саме руками влади вбили Катерину Гандзюк.
Особливе занепокоєння викликає некомпетентність глави ГПУ Юрія Луценка, який на прес-конференції щодо так званого «злочину» Костанчука підтвердив, що не володіє елементарними знаннями українського законодавства.
Суди стали маріонетками у руках політичних еліт та виконують будь-яке замовлення верхівки. Обіцяємо, що ми доведемо цю справу до кінця, демонструючи прихильникам Тараса Костанчука, що правда на нашому боці», — додала Федоренко.

Джерело: Українські новини

Долар по 50: стало відомо, коли в України почнуться проблеми

Прихильники і противники співпраці з МВФ в Україні завжди ділилися на дві групи: ті, хто «за» з причини того, що черговий транш «пече стегно» і дозволяє «шаркнутb по душі», і ті, хто «проти», тому що їм не перепадає.

Читати більше

ПАТ “Укртелеком” з 1 червня 2018 року підвищує вартість тарифних планів на 8,2-11,2%

ПАТ “Укртелеком” з 1 червня 2018 року підвищує вартість тарифних планів на 8,2-11,2% (на 6 грн з ПДВ) “Домашній Базовий”, “Загальний базовий” і “Домашній Безлімітний”, повідомили “Інтерфакс-Україна” у прес-службі компанії.

Читати більше

«ЛИСТИ ЩАСТЯ»: ФОТОФІКСАЦІЯ ПОРУШЕНЬ ПДР ЗАПРАЦЮЄ ДО КІНЦЯ 2018 РОКУ

Третину від запланованої кількості камер для фото- та відеофіксації порушень дорожнього руху мають встановити до кінця року. Про це повідомили на конференції правоохоронців щодо безпеки дорожнього руху, передає «5 канал».

Читати більше

Українці отримуватимуть пільги “по-новому”: що зміниться з першого числа

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Руслан Кучук повідомив, коли створять нове Міністерство. Він також роз’яснив, хто зараз займається наданням пільг.

Читати більше

Вчителям доведеться проходити ЗНО заради зарплати

З 2019/20 навчального року Міносвіти введе сертифікацію для вчителів.

Про це заявила глава відомства Лілія Гриневич.

Сертифікація включатиме ЗНО з предмету з додатковими питаннями з методики викладання та вікової психології дітей. Проводити цю процедуру буде Український центр оцінювання освіти.

За словами Гриневич, сертифікація спочатку буде добровільною і автоматично зарахується вчителю як атестація. До зарплати педагога після сертифікації нараховуватимуть 20% надбавки.

Надалі, протягом декількох років Міносвіти планує повністю відмовитися від атестації вчителів і залишити тільки процедуру сертифікації.

Україні загрожує дефіцит працівників – експерт

Україні загрожує дефіцит кадрів, оскільки відтік працездатного населення сягнув такого рівня, коли компанії змушені повертати своїх колишніх працівників тільки підвищенням заробітної плати.

Читати більше

Українці тепер зможуть будувати без дозволів і погоджень: опубліковано перелік робіт

Міністерство регіонального будівництва пропонує розширити перелік нескладних будівельних робіт, які не вимагають отримання дозволу на їх виконання

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Читати більше

У ВР зареєстровані законопроекти про денонсацію Конвенції і скасування в зв’язку з цим норм про захист праці жінок

Національне законодавство має намір привести законодавство у відповідність до законодавства ЄС в частині усунення гендерних обмежень стосовно підземної роботи

Читати більше

МАЙНО ПОДРУЖЖЯ БІЛЬШЕ НЕ Є «АПРІОРІ» СПІЛЬНИМ ТА НЕ ПІДЛЯГАЄ ДО АВТОМАТИЧНОГО ПОДІЛУ ПОРІВНУ ТА НАВПІЛ МІЖ ЖІНКОЮ ТА ЧОЛОВІКОМ

Our Money bag

При ухваленні нового Сімейного кодексу України (СК України) законодавці та його розробники передбачили у ньому дві презумпції (від лат. – припущення), які не потребують доказування та припускають наявність конкретного факту, незалежно від зовнішніх обставин.
 
Читати більше

СБУ попереджає про можливу масштабну кібератаку напередодні фіналу Ліги Чемпіонів

Служба безпеки України попереджає про можливу масштабну кібератаку на державні структури та приватні компанії напередодні фіналу Ліги Чемпіонів та надає рекомендації із захисту від неї.

Читати більше

Закарпатського школяра визнали одним із найкращих винахідників України

Днями в приміщенні Міністерства освіти і науки України проходив фінал конкурсу з моделювання «розумних» пристроїв»STEAM House». Учні шукали відповіді на питання, як ощадливо використовувати питну воду та сонячну енергію, допомогти людям із вадами зору та зменшити ризики зсувів землі, а також пропонували рішення щодо створенню «smart» пристроїв (запрограмовані на виконання однієї або кількох функцій електронні автоматизовані пристрої з елементами штучного інтелекту, що можуть бути частиною «розумного» будинку, господарства, виробництва або інтернет речей).

Читати більше