«Это просто ад, работа по 18 часов в сутки»: заробитчане рассказали о своей жизни в Европе

«Черная» работа в Европе оказывается совсем нелегкой Гастарбайтеры, которые устроились на работу в Европу после введения безвизового режима, рассказали свои истории. Об этом сообщает «Страна».

Читати більше

Зарплата в Германии и на что она тратится

DSC_2841В заметке «Зарплата в Германии» я расскажу о том, сколько получают работники некоторых специальностей, какова минимальная зарплата в стране и какая доля честно заработанных денег  уплывает в какие реки…

Читати більше

Парламентская ассамблея Совета Европы приняла решение по закону об образовании на языках нацменьшинств в Украине

ПАСЕЗа принятие документа с внесенными в него поправками проголосовали 82 депутата, против – 11, 17 воздержались, передает Европейская правда.

Читати більше

Компания Apple официально подтвердила критическую проблему с аккумуляторами в iPhone 8

Apple-iPhone-8-Battery-2На прошлой недели в сети Интернет появились первые сообщения от владельцев iPhone 8 и iPhone 8 Plus, которые жаловались на вздутие аккумуляторной батареи. Изначально «яблочная» корпорация не давала по этому поводу никаких комментариев, так как это были единичные случаи, но после того, как тайваньские СМИ сообщили о еще нескольких таких инцидентах, компания Apple решила сделать публичное заявление по этому поводу.

Читати більше

Угорщина поскаржилась ОБСЄ, ООН і ЄС на український закон про освіту

madyaeУгорщина звернулася зі скаргою до міжнародних організацій через ухвалений ВР новий закон про освіту, який нібито утискає права угорської меншини в Україні.

 

Читати більше

Volvo відмовиться від авто з двигунами внутрішнього згоряння

e5f0c6d16355992045eb689190e97a88_article_image620x375Компанія Volvo з 2019 року припинить розробку легковиків із двигунами внутрішнього згоряння. З цього року шведи мають намір випускати лише електричні та гібридні машини.

Читати більше

«Google хочет избавить мир от телефона в смартфоне»

31128Компания Google втайне работает над тем, чтобы сделать смартфоны ненужными, считает колумнист Computerworld Майк Элган. Но не признается в этом, потому что не хочет огорчать производителей мобильных телефонов, работающих на Android.

Читати більше

Багатоповерхівки потребують термомодернізації

unnamed (5)Зміни в житловому секторі підштовхують мешканців багатоповерхівок до економії енергоресурсів. Та кожен розуміє – щоб їх заощадити, треба поліпшити стан своєї будівлі. Але як це зробити? Читати більше

«Еко-село»: словацький та норвезький досвіди для Закарпаття

MedzilaborceЗакарпаття та Словаччина – сусідні території, які розташовані на одній спільній гірській місцевості. Словацькі Татри є продовженням українських Карпат. І тому словаки, як ніхто з інших, знають про життя гірських сіл Закарпаття. Спільна гірська територія, спільний кордон, спільні проблеми енергозбереженості, енергонезалежності та екології.

Читати більше

Санкції проти Угорщини: Європарламент вирішив вперше позбавити країну-члена права голосу

i (4)Європейський парламент в середу проголосував за пропозицію щодо застосування статті 7, яка може призупинити право голосу, щодо Угорщини.

Читати більше

Минулого тижня поліцейські прикордонної служби було виявлення нелегальних робітників

dt.common.streams.StreamServerМинулого тижня поліцейські прикордонної служби та у справах мігрантів, з залученням колег з інших підрозділів поліції, провели рейди, метою яких було виявлення нелегальних робітників, у Трнаві, Нітрі, Братиславі, Тренчіні, Банській Бистриці, Жиліні, Прешові та Михаловцях, повідомляють словацькі ЗМІ.

Читати більше

В ЄС запропонували об’єднатися в федерацію

1963891Ініціаторами пропозиції стали глави нижніх палат парламентів Франції, Німеччини, Люксембургу та Італії.

Глави нижніх парламентів чотирьох країн-засновниць ЄС запропонували створити Федеративний Союз.

Читати більше