Керівником Закарпатської митниці може стати одіозний Дужар Томас

Керівником Закарпатської митниці може стати одіозний Дужар Томас

Як стало відомо із інсайдерських джерел майбутнім керівником Закарпатської митниці Держмитслужби може стати колишній її працівник Томас Дужар (на фото), кандидатуру якого, просуває в підсилення чинному очільнику Закарпатської митниці Орест Фірманюк.

Сам Томас похизувався в своєму оточенні, що вже пройшов всі необхідні співбесіди і питання вирішене.

Дужар Томас Ігорович, 1986 року народження, після закінчення навчання в УжНУ в 2009 році був прийнятий на роботу в Виноградівську митницю, працював на інспекторських посадах на митних постах: Виноградів, Мукачево та Батєво до 2015 р., з 2015 р. очолював підрозділи на митних постах Лужанка та Чоп-залізничний.

Впродовж служби в митних органах неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за порушення службової дисципліни. Звільнився з митниці на початку 2016 року за угодою сторін.

Являється автором багаточисельних схем з контрабанди товару на в’їзд в Україну та перевезення цигарок на територію Угорщини через КПП «Лужанка»:

В 2019 році Томас Дужар встиг засвітитися кандидатом на посаду третього секретаря Посольства України в Угорщині, кандидатом на посаду провідного спеціалісту відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації (переможець конкурсу), а також Головою окружної виборчої комісії N73 (Виноградів).

Що розповіли нам про Дужара його колишні колеги митники:

⁃ Нахабний, самовпевнений молодик, який завжди шукав пригод собі на дупу … і таки знайшов. Звільнений у 2016 році за незаконний пропуск товарів. Справу швидко замнули, бо він погодився власноручно написати заяву за власним бажанням.

⁃ Наполегливий, цілеспрямований по принципу «вижу цель — не вижу препятствий»

⁃ Пригадую випадок коли він працював на внутрянці Берегова, тоді про його злочинні дії повідомили митні брокери, вказали про вимагання хабаря в анкеті анонімного опитування і проставили відтиск брокерської печатки. Була службова перевірка, але у його батька завжди були хороші зв’язки в СБУ і звісно вона закінчилися нічим.

⁃ Хтось його постійно витягував із халеп, в які він часто влазив, більше того йому допомагали і по кар’єрній драбині просуватися — обіймав посаду старшого зміни на Лужанці, звідти його і звільнили після чергового зальоту. Працював у зв’язці із колишнім начальником митного поста Лужанка Борисом Фетьком, якого так само звільняли декілька разів з митниці.

Головним лобістом кандидатури Томаса Дужара в Держмитслжбі виступає кум контрабандиста Ореста Фірманюка та по сумісництву керівник митного Департаменту Анатолій Сербайло, який до цього активно лобіював кандидатуру нинішнього керівника Закарпатської митниці Віктора Івануса.

Закарпатська правда

Скандальна сесія Ужгородської міської ради

Скандальна сесія Ужгородської міської ради

Вчора, 24 грудня сесії Ужгородської міської ради продажна частина депутатського корпусу, попри всі обіцянки не підтримувати продаж котельні та землі по вул. Довженка, 5 «А» черговому піджаку тимчасових керманичів міста, проголосувала за продаж земельної ділянки, чим засвідчила, що гроші перемагають совість і здоровий глузд пише ЗІДО з посиланням на власну сторінку у ФБ, депутата Ужгородської міської ради Сергія Варцаби.


Всі їх запевнення, що вони за внесення Малого Галагову до спадщини ЮНЕСКО і підтримують ужгородців виявились популізмом і брехнею. Всі програми по розвитку Галагову «зарубали», гроші на інвентаризацію будівель не виділяють.Проти приватизації земельної ділянки проголосувало лише 6 депутатів — лише 6.Мною, як депутатом від даного мікрорайону, написано звернення до прокуратури Закарпатської області щодо захисту державної власності від незаконних посягань на неї купки держаних чинух тимчасово осівших в міській раді. Прошу кожного мешканця і кожного службовця в правоохоронних органах не бути байдужим до серця міста Ужгорода — Малого Галагову та допомогти у боротьбі за місто.Ми на Вас надіємось!

Дільничні офіцери Свалявщини провели робочі зустрічі з місцевою громадою

Дільничні офіцери Свалявщини провели робочі зустрічі з місцевою громадою


Дільничні офіцери закарпатської поліції продовжують звітувати перед населенням та органами місцевого самоврядування. Цього разу перед громадою прозвітували дільничні офіцери Свалявського відділення поліції.

З першими заступниками та депутатським корпусом Свалявської райдержадміністрації та Полянської ОТГ зустрілись дільничні офіцери Варга Федір та Титинець Василь.

Дільничні прозвітували перед присутніми про результати своєї роботи, довели інформацію про стан забезпечення правопорядку на території обслуговування. Розповіли про розгляд звернень громадян, про роботу групи швидкого реагування, про найбільш поширені злочини на території обслуговування.

Поліцейські звернули увагу на важливість налагодження тісних відносин між поліцією та населенням.

Дільничні відповіли на всі питання присутніх та надали необхідні консультації. Аналогічні заходи триватимуть і надалі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Історія з Мужіївським золоторудником стала причиною звільнення Ігоря Бондаренка на Закарпатті

Сьогодні, 24 грудня стало офіційно відомо, що Президент України Володимир Зеленський звільнив з посад двох голів ОДА: Закарпатської та Львівської областей. Словом, тепер вже екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації, як зазначив глава держави, не показав результатів роботи. Тут важко не погодитися з гарантом Конституції і, вважаємо, що це абсолютно правильні кроки. Що послужило причиною звільнення Ігоря Бондаренка? Наші джерела повідомляють, що саме свідома імітація діяльності та затягування часу у вирішенні проблеми Мужіївського золоторудного родовища стали головною причиною звільнення очільника ОДА Закарпатської області. Наш читач вже добре знає історію із Мужіївським золоторудником, де Карпатська рудна компанія, незважаючи на понад два десятки судових ухвал, і далі безсоромно продовжувала грабувати закарпатське золото. Як стверджують наші джерела, Ігор Бондаренко навмисне всупереч державній позиції гальмував усі можливі процеси із припинення незаконної діяльності, яку продовжує Карпатська рудна компанія на родовищі. Саме через навмисну бездіяльність вже колишнього очільника ОДА була побудована та з пафосом відкрита «фабрика», на будівництво якої немає жодного дозвільного документу, саме тому Карпатська рудна компанія досі нелегально перероблює відвали, які їй не належать, та реалізує видобуті корисні копалини на чорному ринку, саме тому Карпатська рудна компанія досі не сплачує за оренду землі, якою реально користується. Під час своїх виступів тодішній губернатор Бондаренко запевняв, що золоторудник повинен належати державі, тобто «Закарпатполіметалам». Та, як згодом виявилося, п. Ігор грав на два фронти: офіційно він був проти рейдерів КРК, а насправді за ширмою він їм підігрував, закриваючи очі на те, що вони й надалі безкарно видобували золото із відвалів і вивозили за межі держави, чим завдають величезні збитки Україні. Видно керівництву країни увірвався терпець і вони вирішили таким чином навести лад. Є сподівання, що наступник губернатора зробить належні висновки і наведе лад з рейдерами КРК.

Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА

Геннадій Москаль

Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.
«Відповідно до абзацу 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України, – йдеться в заяві. – Відповідно до статті 9 Закону повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються Президентом України. Читати більше

Іван Келемен: «Аби стати хорошим «опером», потрібно цим жити, треба любити свою роботу»

Підполковник поліції Іван Келемен
Заступник начальника Управління карного розшуку ГУНП в Закарпатській області–начальник відділу розкриття злочинів проти особи підполковник поліції Іван Келемен вже 15 років займається оперативною роботою. І хоча, як сам зізнається, і в поліцію, і в карний розшук спершу не планував іти, проте саме ця робота стала для нього рідною. 37-річний оперативник впевнений, що найголовніше його розкриття злочину ще попереду. Адже найцікавіші злочини – це ті, які ще не розкриті.

Читати більше

Голову Великоберезнянської райради «кришують» від корупції судді?

судді Мишинчук Наталія Степанівна, Гошовський Георгій Миколайови, Стан Іван Васильович

Слід згадати, що 19 вересня 2017 року Голові Великоберезнянської райради Ярославу Шукалю було оголошено про підозру ст.366-1 КК України декларування недостовірної інформації. Читати більше

«Перша закарпатська палинчарня» – єдине підприємство в Закарпатті, яке розпочало виробництво міцних алкогольних напоїв (фото)

закарпатська палинчарня
«Перша закарпатська палинчарня» – єдине підприємство в нашому краї, яке офіційно розпочало виробництво міцних алкогольних напоїв з плодових спиртів – традиційних для Закарпаття натуральних фруктових дистилятів, відомих як палинка.
«Plinka» (угорська), «Palenka» (чеська, словацька), «Палинка», «Палиночка» (закарпатська народна назва). Фруктова горілка, дистилят, плодовий бренді і т.д.

Читати більше

В Ужгороді відбулася зустріч з кандидатом в Президенти (фото)

Андрій Новак

Вчора в м.Ужгород у пиміщенні Закарпатського академічноого обласного драматтеатрі імені братів Шерегіїв відбудлася зустріч кандидата в Президенти України Андрія Новака з виборцями краю. Читати більше

Служба автомобільних доріг Закарпаття

На Закарпатті почали ремонтувати мости на трасах міжнародного значення (+ ФОТО)
Цими днями Служба автомобільних доріг розпочала ремонти малих мостів на трасах міжнародного значення в межах Закарпатської області. Роботи тривають на кількох напрямках. Читати більше

У Бичкові «лісові люди» облаштували соціальне житло для пернатих

Птахи відіграють важливу роль у природі та житті людини. В
природних умовах, наприклад, існують складні взаємозв’язки між птахами й
рослинами, з одного боку, та між птахами й іншими тваринами – з іншого.
Птахи відіграють значну роль у поширенні насіння рослин. Окремі види
птахів, живлячись нектаром рослин або відвідуючи квітки для лову комах у
них, сприяють перехресному запиленню квіток. Читати більше

Вогняне прибирання триває: на Закарпатті масово спалюють сухостій

Попри численні застороги й попередження громадяни й далі продовжують свідомо
нищити природу і не тільки, підносячи сірник до сухостою. На жаль, більшість з них і не
хоче замислюватися, що пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях — неабияка
проблема не лише для екології довкілля, а й рятувальників Закарпаття. Приміром, один
бойовий виїзд на подію обходиться державі в більше ніж 60 тисяч гривень. Вражає, коли
підрахувати суми. Читати більше

Ніжність і мужність художнього слова співців Карпатського краю

У ці березневі дні шанувальники художнього слова: учні середніх
навчальних закладів обласного центру, літератори-початківці, творча молодь,
гості міста, – мають можливість ознайомитись із новими цікавими книжковими
виставками в народному музеї літератури Закарпаття (м. Ужгород, пл.
Жупанатська, 3), який діє при обласній організації Національної спілки
письменників України. Їх експозиції створено спілчанами за підтримки
працівників обласної універсальної наукової бібліотеки імені Ф. Потушняка.
Виставка «Наші краяни в українській літературі» ознайомить із творчим
доробком сучасних закарпатських письменниць. Читати більше

Станом на початок червня закарпатці заборгували за природний газ 951,3 млн грн

Як повідомляють у прес-службі Закарпатгу, через незадовільний стан платіжної дисципліни підприємство змушено посилити заходи задля стягнення накопиченої заборгованості.

Читати більше

Кабмін знову відтермінував початок відключення аналогового телебачення

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 13 червня, прийняв рішення про продовження строків використання в країні технологій аналогового телевізійного мовлення.

Читати більше

У Чехії лікарів-українців працевлаштують там, де не хочуть працювати чеські медики

У Чехії уряд продовжив «Проект Україна», який передбачає, що українські лікарі повинні пройти переатестацію, щоб відповідати європейським стандартам.

Читати більше

До уваги закарпатців: в яких інтернет-магазинах України небезпечно купувати техніку – рейтинг і антирейтинг

Як повідомляє інтернет ресурс ain.ua ГО перевірила інтернет магазини, які продають споживчу електроніку, на предмет дотримання законодавства у сфері охорони прав споживачів.

Читати більше

Понад чотири десятки медиків бігли сьогодні у центрі Ужгорода – від площі Театральної, набережною Незалежності і до медичного факультету УжНУ

Пробіг «Біжіть разом із лікарем, щоб не бігати до лікаря», організував відділ охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

Читати більше

З 2019 року ужгородці платитимуть за кубик води 30 гривень: проект нових тарифів відправлено у Київ

5 червня  КП «Водоканал м.Ужгорода» провело відкрите обговорення про необхідність перегляду діючих тарифів з водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

 

Читати більше