Михайло Чурило відзначив кращих школярів-початківців Ужгорода

1605251400Вчора, у сесійному залі Ужгородської міської ради відбулось урочисте нагородження учнів початкових класів, які вибороли призові місця на олімпіадах з різних предметів. Депутати від фракції «ПАТРІОТ» організували подарунки всім школярам, які брали участь в олімпіадах. Лідер фракції Михайло Чурило вчора нагородив кращих з кращих і подякував діткам за досягнуті результати, а вчителям, за високу підготовку учнів.

«Надзвичайно приємно вручати подарунки найкращим школярам-початківцям в Ужгороді. Ці дітки — гордість нашого міста! Їх потрібно підтримувати. І це в першу чергу повинна робити міська влада, адже діти – це наше майбутнє. Для нашої фракції, як я вже неодноразово говорив, співпраця і підтримка шкіл та учнів – одне з пріоритетних завдань, і ми будемо продовжувати проекти у цьому напрямку» — прокоментував депутат Ужгородської міської ради, лідер фракції «ПАТРІОТ» Михайло Чурило.

У підсумку, нагородили всіх присутніх призерів шкільних олімпіад.

Із 23 навчальних закладів міста 35 учнів взяли участь в олімпіаді з української мови, з математики – 34 учні, з природознавства – 32, з англійської мови – 41 учень.
За результатами загалом у НВК «Престиж» – 7 призерів, СНВК «Пролісок» 4, СНВК «Ялинка» – 3, СНВК «Первоцвіт» – 2, у ЗОШ №8 – 2, в решті окремих шкіл по одному.

Зокрема, відзначили: 
– за олімпіаду з української мови за І місце – Олександру Свєженцеву («Пролісок»),
ІІ місце — Крістіну Дурневич («Престиж»), Ніколетту Торохтіну («Престиж»), ІІІ місце – Злату Митропольську («Пролісок»), Олександру Сливку («Ялинка»), Інну Семенюк (ЗОШ № 8);
– з математики за І місце – Анну Товтик («УжЕЛ»), ІІ місце – Меланію Нагорнюк («Престиж»); Максима Сташука («Престиж»), ІІІ місце – Іллю Мамченко (УЗОШ № 8), Богдана Фейсу (СЗОШ № 4), Федора Чейпеша («Гармонія»);
– з природознавства за І місце – Домініку Доктор («Престиж»), ІІ місце – Вікторію Заяць («Первоцвіт»), Анастасію Чепурнову («Пролісок»), ІІІ місце – Юрія Тороні (УЗОШ № 15), Ірину Гарагонич («Пролісок»), Ольгу Гук («Ялинка»);
– з англійської мови за І місце – Михайла Шаргу («Первоцвіт»), ІІ місце – Олександру Соломку (УСЗОШ №1), Мартіна-Даніеля Саприкіна («Престиж»), ІІІ місце – Аксінью Колініченко (УСШ № 3), Олександра Тимковича («Престиж»), Анну Югас («Ялинка»).

Опісля нагородження дітки підготували для запрошених гостей, педагогів та батьків невелику розважальну програму.

поділитись в соцмережах