Шуфрич-молодший може "сісти" за борги перед футболістами "Говерли"

Ужгородська “Говерла” не отримала атестату на найближчий сезон, а відтак й втратила свій професійний статус. Більшість футболістів, які виступали за цей клуб, вже залишили надію на повернення заборгованостей — питати банально нема у кого. Однак юрист Дмитро Коробко вважає по-іншому. 

“Перше кримінальне провадження ми будемо відкривати за невиплату заробітної плати, а друге – за невиконання рішення суду. Роки на три він цілком може сісти”, – заявив юрист Дмитро Коробко, передає портал Sport Arena.

Також юрист зазначив, що апеляція у справі Трухіна вже виграна, що є першим подібним випадком в історії української юрисдикції.

Керівники “Говерли” у відповідь заявляють, що суди загальної юрисдикції на них впливу не мають, оскільки це футбольний клуб, а він входить в юридичне поле спортивних органів суду, однак юрист наполягає на тому, що Шуфрич-молодший, Іван Шіц і головний бухгалтер Говерли – злочинці, яких треба судити за невиконання контрактних зобов’язань та невиконання рішення суду “за іншими правилами”.

На питання про те, скільки часу є у Олександра Шуфрича не виплату боргів, Коробко відповів: “У нього вже немає часу. Ми вже зараз будемо відкривати кримінальне провадження. Якщо ж брати виконавче провадження, то півроку. Спочатку державні виконавці дають тиждень на добровільне виконання, а вже потім накладають арешти на майно та рахунки”.

поділитись в соцмережах