Основна мета закладу, – популяризація боксу та пропаганда здорового способу життя. Варто зазначити, що школярі та діти із малозабезпечених сімей, діти-сироти займатимуться там безкоштовно.

Михайло Чурило -засновник боксерського клубу "Тайфун"
Михайло Чурило -засновник боксерського клубу “Тайфун”

Засновником нового боксерського клубу є Михайло Чурило, депутат Ужгородської міськради. «Ідея відкрити спортивний клуб назрівала давно. Відроджувати саме бокс на Закарпатті почав мій товариш Андрій Стрижак. Я був приємно здивований на якому високому рівні федерація боксу Закарпаття під його керівництвом провела перший в Ужгороді Чемпіонат України з цього виду спорту. Відтоді вирішив допомагати розвивати крайовий бокс. Першим нашими спільним проектом і буде БК «Тайфун»», – коментує засновник Михайло Чурило.

anurov
Дмитро Ануров – директор та головний тренер боксерського клубу, майстер спорту міжнародного класу

Директором та головним тренером нового боксерського клубу стане майстер спорту міжнародного класу, іменитий спортсмен та наставник Дмитро Ануров. «З радістю відгукнувся на пропозицію очолити тренувальний процес на базі клубу. Бокс Закарпаття потрібно витягувати з «підвального» на якісно новий рівень, що і робить зараз Федерація. Клубна система – це перш за все конкуренція, за допомогою якої вдасться відібрати кращих з кращих в обласному боксі і здобувати вищі результати на всеукраїнському та міжнародному рівнях » – зазначає головний тренер

Запрошуємо юнаків та дівчат
віком від 13-ти років.
Головний тренер – майстер спорту
міжнародного класу
Дмитро АНУРОВ
Секція відкрита за сприяння
Михайла ЧУРИЛА

Наша адреса: м. Ужгород,
вул. Борканюка, 4
тел.:( 066)714-21-22.

поділитись в соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.