13874746_10209919203447303_1719190185_nДепутати почали засідання із хвилини мовчання, у пам’ять про загиблих в АТО закарпатських воїнів. На порядок денний буловинесено майже чотири десятки питань

Серед них – зміни до обласного бюджету, призначення нового редактора газети «Новини Закарпаття», надання у користування надр, реорганізація Хустської школи-інтернату, затвердження ряду обласних програм та ін.

Депутати Закарпатської обласної ради ввели мораторій на передачу в приватну власність земель державної власності сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів Закарпатської області.

Більшість обласної ради підтримала Програму боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією  на 2016 – 2020 роки. Загальний обсяг її фінансування з обласного бюджету – 12 мільйонів 755 тисяч гривень.

Заходами програми передбачено, зокрема, наступне: придбання автомобільного транспорту спецпризначення (2,5 млн грн. тільки цьогоріч); придбання спеціальної техніки для оперативних підрозділів (725 тисяч цьогоріч) тощо. тільки на придбання комп’ютерної техніки у 2016 році передбачено 360 тисяч гривень.

Йшлося і про “Про Програму профілактики злочинності на території Закрапастької області”.

Документом передбачено профінансувати обласну поліцію на 32 мільйони 980 тисяч гривень.

У переліку статей для фінансування – проведення ремонтно-будівельних робіт (майже мільйон гривень лише цьогоріч), закупівля паливно-мастильних матеріалів (мільйон гривень на поточний рік), придбання спецтехніки, тощо (1 мільйон 608 тисяч гривень цьогоріч), встановлення систем відео спостереження, тощо.

Вирішено до фінансувати у програму “Турбота”, котра створена для допомоги важкохворим закарпатцям. Із “записаних на папері” 10 мільйонів у бюджеті реально передбачено тільки 2 мільйони 700 тисяч гривень. Відтак бракує 7 мільйонів 300 тисяч гривень.

Також депутати Закарпатські депутати вирішили «розібратись» із мільярдною рубкою лісу на українсько-словацькому кордоні

Це питання під час сьогоднішньої сесії Закарпатської обласної ради підняв депутат Андрій Шекета

Було вирішено питання про призначеннянового редактора газети «Новини Закарпаття»

Ним стала Мирослава Галас, котра раніше працювала у газеті «Закарпатська правда».

поділитись в соцмережах