Важливість цього кроку пояснила Лілія Гриневич.

Про це повідомляэ dnepr.info з посиланням на «Коментарі».

 

На її думку, на електронні версії книг піде набагато менше грошей. Також online-версії книг будуть більш цікаві — вони повинні бути з інтерактивними завданнями і мультимедійними додатками. Це також, за словами міністра освіти, дозволить вчителям більше контролювати школярів.

Ми вже рухаємося в напрямку переходу на електронні підручники. Відтепер видавництво обов’язково буде надавати МОН електронну версію підручника, але цього недостатньо — повинні працювати над мультимедійними додатками, що є в таких підручниках в більшості цивілізованих країн світу. Є навіть держави, які не закуповують паперові підручники — виключно електронні.

— розповіла Гриневич.

Також міністр освіти і науки Лілія Гриневич прокоментувала важливість того, що учні 1-2 класу навчатимуться без оцінок, а учні 3-4 класу повинні звикати до бальної системи. Гриневич підкреслює, що поточна ситуація з оцінками є «каральною», передає «Слово і діло».

Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання — вона каральна. У новій українській школі (Нуш) буде створена стимулююча система — де досягнення підкреслюються нарівні з помилками. При цьому ми не будемо знімати оцінювання в початковій школі повністю. 1-2-й клас повинен бути без оцінок, але в 3-4-му діти повинні звикати до бальної системи.

Ми повинні оцінювати дітей на основі компетентнісних завдань. Це стосується і ЗНО. Погодьтеся, що наша профільна школа зараз орієнтована саме на складання оцінки. Без переорієнтації завдань від діючої моделі ми відійти не зможемо.

— зазначила Гриневич.

 

поділитись в соцмережах