У четвер, 1 березня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане відкриття на факультеті історії та міжнародних відносин УжНУ нової спеціальності – культурології і, відповідно, бакалаврської програми за спеціалізацією «історія та теорія культури».

Потреба підготовки спеціалістів із культурології на Закарпатті назріла давно. Найближчий вищий навчальний заклад який здійснює підготовку дипломованих культурологів знаходиться у Львові і , відповідно, працює на тамтешній ринок праці. Брак відповідних спеціалістів на Закарпатті не в останню чергу спричинився до катастрофічного стану збереження культурної в тому числі архітектурної спадщини на Закарпатті. З іншого боку, багато людей які працюють у нас в культурній сфері не мають профільної освіти, що погано впливає на якість і ефективність їх роботи. Саме цим проблемам має зарадити ініціатива Ужгородського національного університету.
Детальніше про особливості курсу, викладачів, можливості у застосуванні знань і потребу суспільства в культурологах розкажуть:

– Надія Керецман, заступник декана факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УЖНУ», кандидат історичних наук, доцент;

– Володимир Гуцул, кандидат історичних наук;

– Павло Худіш, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії України факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УЖНУ»

***
Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:
м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4
Початок о 12.00
Запрошуються представники усіх ЗМІ.

поділитись в соцмережах