ПАТ “Укртелеком” з 1 червня 2018 року підвищує вартість тарифних планів на 8,2-11,2% (на 6 грн з ПДВ) “Домашній Базовий”, “Загальний базовий” і “Домашній Безлімітний”, повідомили “Інтерфакс-Україна” у прес-службі компанії.

“Укртелеком” підвищує вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв’язку, до яких входять пакетні послуги – хвилини на спілкування всередині країни, з абонентами мобільних операторів. Це не стосується абонплати, що регулюється державою.

В “Укртелекомі” також зазначають, що збільшення собівартості надання телекомунікаційних послуг відбулося, зокрема, за рахунок підвищення тарифів на матеріальні ресурси (паливо, електроенергія).

До пакетних хвилин входять міжміські дзвінки, розмови з абонентами SIP-телефонії, розмови з абонентами мобільного зв’язку.

Вартість пакетних хвилин буде збільшено на 6 грн з ПДВ для тарифних планів “Домашній Безлімітний” (до 79 грн у містах і 74 грн у селах), “Загальний базовий” (до 63,48 грн у містах і 59,47 грн у селах) і “Домашній Базовий” (до 74 грн у містах і 69 грн у селах).

При цьому місцеві розмови в цих тарифних планах не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста/району.

Джерело

поділитись в соцмережах