Поки-що замість борщу гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава.

— Спробував нове меню з повноцінного гарячого харчування, яке запроваджуємо для своїх пасажирів. За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак, — про це повідомив в.о голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов у соцмережі Фейсбук.

Сьогодні, 12 червня, відбулась презентація послуги повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують в нічний час.
Сама ж послуга запрацює з 18 червня. Тестування розпочнеться в поїздах №81 Київ – Ужгород, №104 Київ – Маріуполь, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ.

Ціни у меню, зі слів керівника держкомпанії, демократичні.

Придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню. Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе, — зазначає Кравцов.

Він також додав, що меню залежатиме від сезонності, а у планах є і українські страви.

Пасажирам провідники видаватимуть спеціальний запитальник, в якому можна буде записати відповіді та зауваження про новий сервіс.

джерело

поділитись в соцмережах