У четвер, 21 березня, у Закарпатському академічному обласному українсьому музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв відбудеться зустріч кандидата в Президенти України Андрія Новака з виборцями краю.

Андрій Яремович ознайомить присутніх зі своїю Передвиборчою програмою та відповість на запитання.

Андрій Новак є членом політичної партії “Патріот” та  кандидатом в Президенти України від цієї політичної партії.

На зустрічі також будуть присутніми лідер політичної партії “Патріот” Микола Голомша та керівник її Закарпатської обласної організації Михайло Чурило.

По завершенню офіційної частини на підтримку кандидата виступатимуть, Народний артист України Іво Бобул, співачка Анастасія Лавриненко, автор-виконавець Сергій Файфура.

Початок: 16.00

Коротко про кандидата:

Андрій Яремович Новак народився 24 січня 1973 року в м. Коломия (Івано-Франківська область) в родині економіста та педагога. Новак закінчив Європейський університет в Києві, а в 1993 році – канадську бізнес-школу Університету Західного Онтаріо.

Новак працював в АТЗТ “Стандарт – 95”, комерційним агентом телепрограм на українському телебаченні, радником політичної партії з питань роботи зі ЗМІ та PR на парламентських виборах в 1998 році.

Новак очолював фінансове управління ДП “Укроборонпостачальник”, відділ по зв’язках з громадськістю компанії “Оболонь”.

У 2006 році Новак очолив економічну раду Всеукраїнського громадського об’єднання “Успішна Україна”.

У 2010 році Новак став головою Комітету економістів України, у 2011 році він був обраний проректором Європейського університету. Новак – кандидат економічних наук, автор книг по економіці.

Політична діяльність

У 2002 році Новак балотувався у народні депутати України як безпартійний кандидат шляхом самовисування, до 2003 року працював консультантом при парламентських комітетах і помічником народного депутата України. У 2005-2006 роках Новак був радником прем’єр-міністра, в 2007 році він увійшов до складу громадської ради при Міністерстві економіки України.

У 2012 році Новак був обраний головою “Української партії”, в 2013 році вийшов з партії.

На даний момент Новак є членом політичної партії “Патріот” та  кандидатом в Президенти України від політичної партії “Патріот”.

ПЕРЕДВИБОРНУ ПРОГРАМУ кандидата на пост Президента України НОВАКА Андрія Яремовича можна прочитати ​ТУТ

поділитись в соцмережах