Слід згадати, що 19 вересня 2017 року Голові Великоберезнянської райради Ярославу Шукалю було оголошено про підозру ст.366-1 КК України декларування недостовірної інформації.

Великоберезнянський голова, Ярослав Шукаль
Великоберезнянський голова, Ярослав Шукаль

Зокрема,   Великоберезнянський голова, Ярослав Шукаль у двох деклараціях особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі, не вказав відомості про фінансові зобов’язання перед ТОВ «СКАЙ-ПОЛІМЕР» у розмірі 26 620,00 євро, порушивши таким чином ст.46 Закону України «Про запобігання корупції». За таке порушення передбачена кримінальна відповідальність, адже сума завідомо недостовірних даних перевищує 344,5 тис. грн. Стаття 366-1 Кримінального кодексу України передбачає у такому випадку штраф від 42,5 до 51 тис. грн., громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. (Детальніше тут http://prozak.info/Suspil-stvo/Prokuratura-ogolosila-pidozru-golovi-Velikobereznyans-koyi-rajradi-SHukalyu)

Суддею Петром Тарасевич  Великоберезнянського районного суду Закарпатської області Ярослава  Шукаля виправлано у вчинені кримінального правопорушення. Суддя Тарасевич  повважав, що Великоберезнянський голова випадково не зазначив у е декларації 344,5 тис. грн. боргу за судовим рішенням, тобто умислу на вчинення злочину не було. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75021235

Не менш цікава ситуація із даною справою і в суді апеляційної інстанції, де розгляд триває з жовтня 2018 року до сих пір і без жодного засідання.

В апеляції  «оборону» тримає «золота трійця» судді Мишинчук Наталія Степанівна, Гошовський Георгій Миколайови, Стан Іван Васильович.

За інсайдерською інформацією, саме головуюча по даній справі суддя Наталія Мишинчук має зобов’язання перед мукачівським кланом Балог, які в свою чергу не так давно «допомогли» їй пройти «перевірку». І тут не випадковим є те, що пан Ярослав Шукаль «представляє» інтереси мукачівського клану у Веклико березнянському районі Закарпаття. Журналісти звернулиcя з відповідною скаргою до ВРП через порушення суддями розумних строків розгляду справи.

Далі буде….

поділитись в соцмережах