Як стало відомо із інсайдерських джерел майбутнім керівником Закарпатської митниці Держмитслужби може стати колишній її працівник Томас Дужар (на фото), кандидатуру якого, просуває в підсилення чинному очільнику Закарпатської митниці Орест Фірманюк.

Сам Томас похизувався в своєму оточенні, що вже пройшов всі необхідні співбесіди і питання вирішене.

Дужар Томас Ігорович, 1986 року народження, після закінчення навчання в УжНУ в 2009 році був прийнятий на роботу в Виноградівську митницю, працював на інспекторських посадах на митних постах: Виноградів, Мукачево та Батєво до 2015 р., з 2015 р. очолював підрозділи на митних постах Лужанка та Чоп-залізничний.

Впродовж служби в митних органах неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за порушення службової дисципліни. Звільнився з митниці на початку 2016 року за угодою сторін.

Являється автором багаточисельних схем з контрабанди товару на в’їзд в Україну та перевезення цигарок на територію Угорщини через КПП «Лужанка»:

В 2019 році Томас Дужар встиг засвітитися кандидатом на посаду третього секретаря Посольства України в Угорщині, кандидатом на посаду провідного спеціалісту відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації (переможець конкурсу), а також Головою окружної виборчої комісії N73 (Виноградів).

Що розповіли нам про Дужара його колишні колеги митники:

⁃ Нахабний, самовпевнений молодик, який завжди шукав пригод собі на дупу … і таки знайшов. Звільнений у 2016 році за незаконний пропуск товарів. Справу швидко замнули, бо він погодився власноручно написати заяву за власним бажанням.

⁃ Наполегливий, цілеспрямований по принципу «вижу цель — не вижу препятствий»

⁃ Пригадую випадок коли він працював на внутрянці Берегова, тоді про його злочинні дії повідомили митні брокери, вказали про вимагання хабаря в анкеті анонімного опитування і проставили відтиск брокерської печатки. Була службова перевірка, але у його батька завжди були хороші зв’язки в СБУ і звісно вона закінчилися нічим.

⁃ Хтось його постійно витягував із халеп, в які він часто влазив, більше того йому допомагали і по кар’єрній драбині просуватися — обіймав посаду старшого зміни на Лужанці, звідти його і звільнили після чергового зальоту. Працював у зв’язці із колишнім начальником митного поста Лужанка Борисом Фетьком, якого так само звільняли декілька разів з митниці.

Головним лобістом кандидатури Томаса Дужара в Держмитслжбі виступає кум контрабандиста Ореста Фірманюка та по сумісництву керівник митного Департаменту Анатолій Сербайло, який до цього активно лобіював кандидатуру нинішнього керівника Закарпатської митниці Віктора Івануса.

Закарпатська правда

поділитись в соцмережах