Державна прикордонна служба України відслідковує ситуацію з розповсюдженням нового коронавірусу в регіонах Італії, Повідомляє УНН.
“Ми відслідковуємо ситуацію, про неї повідомлені всі наші підрозділи, як у пунктах пропуску для авіаційного, так і для автомобільного сполучення, оскільки ми розуміємо, що багато наших громадян відвідують напрямки Італії. Ми посилюємо заходи фактичного спостереження за тими людьми, які можуть слідувати з Італії. Маються на увазі автомобільні пункти пропуску, оскільки якщо йде авіаційне сполучення – це простіше. Автомобільним пунктом пропуску дещо складніше виявляти саме пасажирів чи громадян, які слідують в та з Італії. Крім того, додаткові заходи можуть бути прийняті на засіданні координаційного штабу під егідою МОЗ”.
На питання про те, чи були виявлені прикордонниками люди з симптомами респіраторних захворювань, зокрема, підвищеною температурою, Демченко повідомив, що наразі таких випадків не відзначалось.

“Ми не спостерігали, на щастя, випадків, щоб хтось мав якісь захворювання. В той же час, наші посилені заходи якраз і стосуються спостереження за людьми, які відвідують, з цього напрямку. І якщо ми будемо виявляти таких людей, то будемо радити відразу їм звернутись до медичних працівників. Або якщо люди будуть скаржитись на стан здоров’я, звісно (будемо – ред.) викликати медиків”, – розповів він.

поділитись в соцмережах