На Закарпатті занепокоєні ситуацією щодо розповсюдження коронавірусу, адже на території області знаходяться держрубежі одразу з кількома державами, а чимало закарпратців чи не щотижня виїжджають, чи то повертаються додому із заробітків.

У звязку із цим фактом депутати Закарпатської облради занепокоєння ситуацією, а, зокрема, відсутністю заходів безпеки в пунктах пропуску на держрубежах. Адже чимало краян регулярно відвідують Італію як заробітчани та в якості так званих гастрономічних туристів.

Наразі у Закарпатській ОДА вже відреагували на ситуацію та скликають у вівторок, 25 лютого, засідання тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації.

27 лютого обласних обранців поінформують про вжиті заходи, що здійснюються відповідними службами на території області та закарпатських ділянках дердавного кордону з протидії розповсюдженню небезпечної хвороби. Про це йдеться у зверненні депутатського корпусу облради до керівників Держмитслужби, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, а також Держпродспоживслужби.

поділитись в соцмережах