Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський форум «Innovation Fest» та конкурс стартапів, які проходитимуть в його межах. Захід відбудеться 14 травня 2020 року в Києві, його вже вп’яте проводить Міністерство освіти і науки.

«Innovation Fest» – це майданчик, де науковці, інноватори та стартапери можуть показати свої кращі проекти, позмагатися за їхню фінансову підтримку, познайомитися з потенційними інвесторами. Тобто це один із кроків до того, чого нам зараз дуже не вистачає – ефективної комунікації науки та бізнесу. І саме побудова такої комунікації буде одним із пріоритетів нашої роботи як Міністерства на цей та найближчі роки», – повідомив перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович.

Він також додав, що за 5 років «Innovation Fest» став стартовим майданчиком для багатьох молодих винахідників. Наприклад, фіналіст 2018-го Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовлення паперу з опалого листя, уже проводить випробування своєї технології на реальному підприємстві та планує запуск масштабної лінії з переробки. А переможець минулого року – стартап CamTouch, що дозволяє будь-яку поверхню перетворювати на інтерактивну дошку, був відібраний міжнародними експертами та представляв Україну на найбільшій технологічній конференції світу «Startup Grind Global 2020» в Каліфорнії.

На цьогорічному «Innovation Fest» плануються такі заходи:

презентація інноваційних розробок;
конкурс IT-EUREKA;
конкурс інноваційних проектів;
пітчі фіналістів програми YEP!Starter;
навчальні тренінги;
круглий стіл «Розвиток інноваційної екосистеми в закладах вищої освіти України».

Участь у заходах Форуму безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Вона відкрита до 8 травня 2020 року за посиланням.

Також наразі триває реєстрація на 2 конкурси проектів для інноваторів:

конкурс IT-EUREKA;
конкурс інноваційних проектів.

IT-EUREKA – конкурс стартапів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software за підтримки Міністерства освіти і науки України. До участі запрошують команди з проектами у сферах: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент тощо.

Конкурс проходитиме за двома напрямами:

Hardwar-стартапи;
Software-стартапи.

Заявки приймаються до 18:00 10 березня.

На конкурсі інноваційних проектів роботи мають бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту в будь-якій галузі. До участі допускаються проекти на стадії готовності не менш як прототип.

Заявки приймаються до 18:00 6 квітня.

Більше інформації про участь у конкурсах та «Innovation Fest» дивіться за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/2020-rik

поділитись в соцмережах