Сьогодні в.о. голови Закарпатської ОДА відвідав Обласну інфекційну лікарню. Її визначено закладом, де надаватимуть допомогу хворим у яких підозрюють або виявлятимуть коронавірус COVID-2019. Головний лікар Михайло Поляк показав спеціально обладнані та ізольовані бокси. Таких у лікарні – 8. У боксі є власний санвузол, через спеціальні скриньки подають речі та їжу. Тут перебувала і жінка, у якої учора увечері на КПП «Тиса” виміряли підвищену температуру тіла. Вона, разом із туристичною групою, подорожувала Європою. Два дні були на Півночі Італії, але у регіони закриті на карантин, група не заїжджала. Лікарі провели вірусологічні дослідження, захворювань у жінки та інших пасажирів не виявили. Сьогодні близько обіду група виїхала із Ужгорода.

Станом на сьогодні на Закарпатті не зафіксовано жодного випадку COVID-19. Всі служби скоординовано працюють над тим, щоб зменшити ризики потрапляння вірусу на територію України.

Від учора у тих, хто в’їжджає в Україну через закарпатські пункти пропуску перевіряють рівень температури тіла.

Усі служби працюють злагоджено. Залучені до цієї роботи – ДСНС, ДПС, міністерства і відомства кожного дня співпрацюють у рамках Оперативного штабу і працюють скоординовано.

Ситуація під контролем.

поділитись в соцмережах