Депутатська фракція політичної партії «Патріот» Ужгородської міської ради, яку очолює Михайло Чурило,  продовжує дивувати своїми святковими імпровізаціями. Сьогоднішній ранок обернувся для ужгородок квітковими сюрпризами. На зупинках міського транспорту, у маршрутках і на центральних площах Ужгорода можна було зустріти святково вбраних молодиків з величезними оберемками троянд. Хлопці зупиняли перехожих представниць чарівної статі, даруючи їм квіти з вітальними словами. Така акція була зумовлена прийдешнім Міжнародним жіночим днем, що цьогоріч припав на неділю.

Михайло Чурило

Коментар Михайла Чурила: нам просто хотілося зробити останній робочий день тижня не схожим на інші, маючи чудовий привід. Чому такі незвичні місця? Так не місце ж красить людину, згадуючи добре відому приказку…  Жінки прекрасні, чарівні і неповторні скрізь. Просто інколи серед міської метушні ми цього не помічаємо. Наш знак уваги – це просто один із прикладів, щоби привернути увагу до жіночої краси, тепла і посмішок, які вони дарують        нам – чоловікам. Усе у цьому світі через них і заради них.

Дорогі наші, від імені політичної партії «Патріот» та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Міжнародним жіночим днем 8 березня!


Ужгородські «Патріоти» досить оригінально привітали жінок

Ужгородські «Патріоти» досить оригінально привітали жінок

поділитись в соцмережах