На цьому відео народний месник Степан Деркач героїчно ставить на місце «вандалів, які нищать природу і займаються незаконним видобутком гравію».

Як виявилося пізніше, ВСІ дозвільні документи у компанії є , вони були представлені правоохоронцям , яких компанія сама і викликала.

 Про Степана Деркача давно не було чутно і на це були свої причини:

Справа в тому, що кандидат в депутати та народний активіст Степан Деркач насправді банальний рекетир та викрадач людей.

В лютому 2012 Деркач організував викрадення голови «Нафтогазвидобування» Олега Семінського.  Викрадачі утримували свою жертву більше 3(!) років у підвальних приміщеннях.  Після звільнення родичі та близькі не впізнали Семінського: чоловік схуд майже на 50 кілограм. Чому Деркач не вбив цю людину а тримав його на привязі 3 роки? З рахунків «Нафтогазвидобування» зловмисники зняли близько 200 мільйонів доларів(!!!) які забезпечили Деркачу безбідне існування до кінця життя. Слідство вийшло на слід Рудковського, який вимушено втік закордон, а за ним втік і Степан Тиберійович . Якщо Рудковського посадили і він зараз сидить в тюрьмі, то Степан Деркач готується до місцевих виборів шукаючи в Тисі чорних археологів. Суди по цій справі і зараз йдуть, сподіваємось винні будуть покарані. Матеріал було опубліковано на “Дзеркало тижня.Україна” з заголовком “Олег Семінський: “Ахметов придбав “Нафтогазвидобування” у десять разів дешевше його реальної вартості”

Ексрегіонал звик кошмарити бізнес . За часів Януковича, коли для Деркача було море по коліна ліцензії не видавали нікому і звичайний бізнесмен вимушений був платити таким як Степан щоб «парішать вапрос». За звичкою, Деркач за день до публікації відео підійшов до фірми-переробника, але не склалося – документи в порядку і ліцензії є. Поки Деркач ховався він правосуддя у замку свого товариша у Франції (Дмитро Малиновський) , який доречі разом з Степаном проходить по іншій кримінальній справі, де вони разом вкрали 10 мільйонів євро бізнес в Україні став цивілізованішим.

   Коли наступного разу Степан Деркач буде згадувати про Бога, нагадайте йому про жінку та дітей ,які втратили свого чоловіка на 3 роки і подумки поховали його. Згадайте чоловіка який багато разів попрощався з життям і на привязі міг звертатися за допомогою тільки до Бога.

Далі буде…

поділитись в соцмережах