Невід’ємними атрибутом такого набору є символи Великодня – пасочки та писанки. Для кожного християнина  Великдень це чи не найбільше свято в році, а освячення великоднього кошика – найсакральніший з обрядів. Знаючи, що саме літні люди перебувають у найбільшій зоні ризику в контексті епідемії коронавірусу,  «Благодійний фонд братів Чурило» потурбувався, щоби великодні атрибути були завчасно освячені. За це,  що дали Господнє Благословіння і освятили паски співзановник фонду і депутат Ужгородської міської ради Михайло Чурило на своїй сторінці фейсбук подякував  ігумену доманинського православного монастиря «Похвали Пресвятої Богородиці, Віри, Надії, Любові» ієромонаху о.Іоану та протоієрею Макару.

Михайло Чурило: «Ще з дитинства пам’ятаю одну біблійну притчу «Про три золоті». Якось одного з праведників спитали скільки грошей йому потрібно для життя? Той відповів, що живе на три золоті: один віддає, один позичає, а на один живе сам. Ця метафора є й моїм життєвим орієнтиром. Позичати ми маємо дітям, віддавати – батькам за те, що дали нам. Зараз турбота про старше покоління є дуже й дуже на часі, адже вони – у найбільшій  зоні ризику. Зважаючи також і на те, що вони найболючіше можуть переживати карантин, особливо у великодню пору, коли звикли ходити до церкви і святкувати по-іншому, ми спробували у такий спосіб підняти святковий настрій і допомогти тим, кому це зараз  потрібно. Адже чимало літніх людей живуть поодиноко, не мають поруч близьких, і, що прикро констатувати, перебувають у матеріальній скруті.»

«Багодійний фонд братів Чурило» закликає усіх у великодні свята уникати перебування у велелюдних місцях і за можливості святкувати вдома.

Пам’ятайте – цим ми рятуємо життя.

Не залишайтеся осторонь!

поділитись в соцмережах