Як інформує У ДСНС України у Закарпатській області, 2 листопада трапилася пожежа в котельні ательє-магазину, розташованого в Іршаві на вул. Локоти. Загорання помітив чоловік власниці закладу, який саме йшов перевірити роботу твердопаливного котла. Побачивши дим, чоловік об 11:33 повідомив про пожежу до Служби порятунку, після чого самотужки намагався загасити вогонь підручними засобами.

Справу продовжили бійці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, які виїхали на місце події. Вже об 11:50 пожежу локалізували та о 12:05 – повністю ліквідували. Житловий будинок, навпроти якого розміщувалася котельня, вдалося врятувати від знищення.

Остаточну причину виникнення пожежі з’ясовують правоохоронні органи. Імовірно, до загорання призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих агрегатів та обладнання. Одразу біля топкового отвору твердопаливного котла знаходилися дрова й тирса, на які могла потрапити іскра.

Як наслідок, вогонь знищив електричні розподільні пристрої, стабілізатор, електричний циркуляційний насос, дворогосподарський інвентар. Крім цього, було пошкоджено твердопаливний котел, металопластикові двері, обкопчені внутрішні стіни та перекриття приміщення котельні по всій площі.

поділитись в соцмережах