Батьки, жителі смт. Тростянець, будьте пильні! Кіщенко Світлана Дмитрівна, 56-річна жителька села Северинівка, яке розташоване поруч з смт. Тростянець Гайсинського району Вінницької області, займається торгівлею марихуаною (коноплею).

Наша редакція отримала неспростовні докази її участі в місцевому наркокартелі і з цієї причини публікує її фотографію і номер телефону.

Відповідну інформацію в ЗМІ “злили” родичі місцевих наркоманів, чиї дані з міркувань безпеки не розголошуються і разом з заявами про злочин передані в СБУ.

Поки розпочато розслідування, журналісти закликають батьків перевірити списки контактів на планшетах і мобільних ваших дітей. Якщо в них записаний номер телефону Світлани Кіщенко 0673694535, терміново бийте на сполох!

Ваші діти можуть купувати у цієї громадянки “легкі наркотики”.

Частина клієнтів приходить за дозою до неї прямо додому за адресою: село Северинівка, вулиця Зарічна, 160.

Доставляє за адресами постійних покупців марихуану чоловік Кіщенко Світлани Володимир на велосипеді. Він же встановлює закладки, якщо клієнт звертається по інтернету через канали соціальних мереж.

чоловік Світлани Кіщенко Володимир

А це чоловік Світлани Кіщенко Володимир, який є наркокур’єром та закладником наркотиків

Ціни, як всюди в Україні, близько 250 гривень за один грам. Постійним і дрібногуртовим клієнтам Світлана пропонує знижки.

Офіційно Світлана Кіщенко – підприємець, яка тримає в центрі Тростянця в колишньому універмазі магазинчик з продажу дешевої біжутерії. Але, як ми розуміємо, ця діяльність, яка дає в місяць не більше 5 тисяч гривень прибутку, є лише прикриттям іншого – злочинної активності.

Обороти учасниці наркокартелю містечкового рівня обчислюються 30-40 тисячами гривень на місяць.

Цим і пояснюються “статки” сім’ї – шуби, золото, декілька машин, банківські вклади.

Чому більше трьох років Світлана Кіщенко безкарно торгує “травкою”?

Джерело в місцевій поліції підтвердило нам інформацію про те, що “кришує” цей наркотрафік заступник начальника тростянецького відділу поліції Володимир Хреїк.

З відкритих ресурсів про цього поліцейського відомо, що, зробивши службове підроблення та підкинувши наркотики, він запроторив за ґрати ні в чому невинного мешканця Тростянця Валерія Дейлика.

Володимир Хреїк також був підозрюваним в фабрикації матеріалів кримінального провадження за фактом смерті жителя Тростянця Сергія Бесараба.

Слідчий (очевидно, що за хабар) вивів з-під кримінальної відповідальності місцевого аптекаря-хірурга Віталія Космина, на будівництві якого струмом незаземленої бетономішалки вбило Сергія Бесараба. Він та судмедексперт Олександр Лебідь обставили обставини трагедії як смерть від передозування наркотиком – трамадолом. Тільки в результаті серії розслідувань журналістам вдалося відновити чесне ім’я шановної в Тростянці сім’ї Бесараб.

Примітно те, що Володимир Хреїк постійно має справу з наркотою.

То він героїчно вилучає 5 кілограм канабісу, як у випадку з жителем Нової Ободівки, то сам береться кришувати торгівлю “травкою” вже в сусідньому селі Северинівка, як у випадку зі Світланою Кіщенко.

Не менш цікавими є й дані про причетність Світлани Кіщенко до фінансової піраміди B2B Jewelry.

Якщо бути точніше, ще до краху B2B вона була представником піраміди в Тростянецькому районі.

Аферистка заманила в тенета місцевого жителя, який в гонитві за відсотками від великого мильної бульбашки примудрився продати власний будинок. Згодом його кинула дружина, а йому самому довелося виїхати в Польщу на заробітки.

Якщо засновнику B2B Миколі Гонті СБУ висунуло підозру в шахрайстві та обман на 250 мільйонів доларів, то Світлана Кіщенко поки що проходить по цьому кримінальному провадженні як свідок, так як безпосередньо не підписувала ніяких договорів з ошуканими вкладниками.

Ігнат Сверлов

поділитись в соцмережах