У межах ХІ Загальнонаціональної акції «Зірка України» у Києві з’явилися нові «зірки» на алеї зірок біля ТЦ «Украіна».

18 вересня 2021 року о 17:30, на «Алеї Зірок» (площа Перемоги, 3) було увічнено імена людей, завдяки яким в історії сучасної української культури з’явилися нові яскраві сторінки. Це – Ігор Поклад, Оксана Білозір, Іво Бобул та Наталія Шелепницька.


Ігор Поклад, Оксана Білозір, Іво Бобул та Наталія Шелепницька.

Після церемонії увічнення імен та закладання зірок на другій локації був проведений концерт, на якому саме і заспівали увічненні зірки  Оксана Білозір, Іво Бобул та Наталія Шелепницька.

А далі зіркам співали інші зірки: народний артист України Анатолій Гнатюк, популярний співак Ігор Мізрах, відомий ВІА «Кобза», Тетяна Дяченко, чоловічий гурт IL MEN, композитор і співак Олег Шак та інші.

Ігор Мізрах виконав свій популярний хіт «Мой папа вырулит». Співак зміг запалити серця присутніх та увічнених зірок новою композицією, яка стала справжнім хітом- «Полнолуние», на слова Діанни Гольде, музику Павла Семенцова. Це була прем’єра пісні. За 4 дня пісня набрала 4 мільйони прослуховувань, що свідчить про те, що це народився справжній шедевр творчості. Виконання і саму пісню високо оцінили народні артисти України Олександр Злотник, Наталія Шелепницька, Валерій Куцевалов, заслужений артист України Олег Шак, заслужений працівник культури Олена Куцевалова, меценат та бізнесмен Ростислав Левинзон та інші.

Заслужений артист України Олег Шак, який саме в цей вечір став щасливим дідусем, виконав відомі свої хіти «Какая ты сейчас красивая», «Человек дождя», та інші.

Українська душа шансону Тетяна Дяченко також порадувала слухачів своїми новими піснями «Без тебя с тобой» і «Любовь-морковь», які вже встигли стали хітами.

ВІА «Кобза» заспівала пісню «Край, мій рідний край», які всі слухачі підтримали оплесками та чудовим настроєм.

Народний артист України Анатолій Гнатюк запалив зал, як ведучий свята, та заспівав свої відомі хіти «Дай, дай моя Мила!», та інші.

Ігор Поклад – видатний український композитор, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка. В творчому доробку маестро велика кількість музики до вистав для театру та кіно, але насамперед він відомий як автор сотень пісень, багато з яких давно вважаються народними. «Ой, летіли дикі гуси», «Чарівна скрипка», «Пісня про матір», «Посміхнися, доле», «Кохана» – це пісні, які увійшли в золотий фонд української естради. Оксана Білозір – співачка, яку називають «співуча душа України». Народна артистка України, громадська діячка, волонтер, політик. «Україночкою» її назвала вся Україна ще на початку 90-х. Співачка популярна як в Україні, так і за кордоном, її патріотичні пісні надихають українців на осмислення своєї національної ідентичності та боротьбу за незалежність України.

Іво Бобул – народний артист України, співак, композитор, педагог. Чимало пісень з репертуару Бобула стали відомими шлягерами: “Душі криниця”, “Місячне колесо”, “Якщо любиш, кохай”, “На Україну повернусь”, «Скрипалю», «Одна єдина». В репертуарі артиста – і перлини світової класики, яким він надає власного стилю, як «Крістина», «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Fall in love», «Espera», «Liberta».

Наталія Шелепницька – співачка академічного жанру, актриса, професор вокалу, композитор, громадський діяч, народна артистка України, володарка багатьох нагород і титулів. У її творчому доробку понад тисячу творів: арії з опер українських і зарубіжних композиторів, романси, народні пісні, композиції в стилі NeoClassic, авторська музика.

На урочисту церемонію нагородження лауреатів та відкриття іменних “зірок” були запрошені відомі діячі культури, представники ділової та політичної еліт, зірки шоу-бізнесу та спорту, журналісти провідних ЗМІ.

Також цього вечора, на іншій локації, відбудбувся святковий концерт, в якому прозвучали твори Ігоря Поклада та пісні з репертуару Оксани Білозір, Іво Бобула та Наталії Шелепницької.

Як нагадали організатори, «Алея Зірок» заснована 2001 року в межах загальнонаціональної акції «Зірка України», як символ найвищого визнання. Першою стала іменна зірка Василя Зінкевича, в різні роки лауреатами цієї престижної нагороди, зокрема, стали Софія Ротару, Євгенія Мірошниченко, Сергій Бубка, хор ім. Г. Верьовки та Анатолій Авдієвський, Богдан Ступка, Ада Роговцева, Олег Блохін, Тарас Петриненко, Михайло Воронін, Дмитро Гнатюк, Юрій Рибчинський, Олександр Злотник, Мирослав Вантух із Національним заслуженим академічним ансамблем танцю ім. Павла Вірського.

В номінантами акції «Зірка України» можуть стати люди, які мають найвищі досягнення в професійній сфері та здобули всенародне визнання в галузі культури, мистецтва та спорту. Подавати своїх кандидатів можуть знакові для України творчі та спортивні заклади (організації). Рішення про визначення лауреатів ухвалює Вища академічна рада під головуванням першого Президента України Леоніда Кравчука. Акція заснована за розпорядженням Адміністрації Президента України №1-15/69 та за дорученням Кабінету Міністрів України №26 від 28.03.2001.

поділитись в соцмережах