333_147099626882

Із вівторка, 16 серпня, вулиця  буде перекрита, інформує Ужгородська міська рада.

Таке рішення прийняла сьогодні комісія з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради. Єдиним питанням порядку денного було обговорення організації дорожнього руху на час проведення капітального ремонту вулиці Підгірної.

Комісія під головуванням першого заступника Ужгородського міського голови, в.о. міського голови Іштвана Цапа, за участі заступника міського голови Олександра Габора, начальника Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Юрія Марценишина, , в.о. начальника відділу управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Закарпатській області Олексія Співака, в.о. директора департаменту міського господарства Оксани Пайди, керівника відділу муніципальної поліції міськради Сергія Просяника, начальника відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку міської ради Петра Бобика та представників підрядника, що виконуватиме роботи, вирішила перекрити вулицю Підгірну у 2 етапи.

Перший – від перехрестя вулиць Берчені-Підгірної до вулиці Собранецької -площі Жупанатської. Рух буде перекрито із вівторка, 16 серпня.

Другий – від перехрестя вулиць Берчені-Підгірної до вулиці Підгірної-П.Мирного. Про перекриття руху на цій ділянці буде повідомлено додатково.

Схеми дорожнього руху будуть опубліковані додатково.
Прохання до водіїв особливу увагу звертати на знаки дорожнього руху.

Ужгородська міська рада просить мешканців та гостей міста з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей.

поділитись в соцмережах