Геннадій Москаль
Геннадій Москаль

Виконавча служба Міністерства юстиції України відкрила виконавче провадження щодо Мукачівської міськради у справі фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ).
– Якщо протягом місяця Мукачівська міськрада не виконає рішення Львівського апеляційного суду щодо фінансування ПТНЗ в повному обсязі, так як це роблять інші міста обласного значення Закарпаття, рахунки міськради будуть заблоковані, а матеріали провадження передадуть у прокуратуру для притягнення посадовців міськради до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

–  Частина 1 статті 76 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» гласить: «Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність у разі порушення ними Конституції або законів України».
Крім того, стаття 78 цього ж закону передбачає дострокове припинення повноважень ради за рішення, прийняті з порушенням Конституції та законодавства України. Я особисто порушу перед Верховною Радою України питання про призначення позачергових виборів Мукачівської міськради на підставі ч.4 ст.78 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Мукачівські ПТНЗ будуть фінансуватися в повному обсязі або цією міськрадою, або новою, обраною в результаті позачергових виборів.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

поділитись в соцмережах