Берегівці вже критикують новий супермаркет SPAR

30 березня в місті Берегово відкрили новий супермаркет відомої мережі SPAR. Підготовка до відкриття тривала кілька місяців.

Приміщення, де раніше “квартирував” “Вопак” тепер не впізнати – тут справді дуже гарно, чисто і без сторонніх запахів. Асортимент теж пристойний, обслуговування на касах швидке.
Однак деякі берегівці вже роблять свої перші зауваження. Адже існують небезпідставні побоювання, що класний сервіс може тривати недовго – таке вже ставалося з іншими супермаркетами, які відкривалися у місті.
– У мене особисто дежавю: цирк (“Вопак”) поїхав, а клоуни -залишились… Цінники на випічку не відповідають дійсності, не стоїть дата на трикутничках сиру Bri, охоронці ведуть себе по хамськи. Може досить? Звісно, проти “Вопаку” – він зірка, але хотілось би в центрі міста мати дійсно SPAR!  – зауважив на Громадському форумі Сергій Сасін, консультант з питань ОСББ при Берегівській міській раді.
Незадоволений роботою охоронців й Олександр Кун: “Неприємне враження відносно охоронців … Бігають між покупцями, і в кожному бачать потенціального вора, хоча в торговому залі є камери спостереження – стіль роботи дійсно нагадує, як у Вопаку було”.
Однак більшість мешканців поки що радіють, що у центрі нарешті є нормальний продуктовий магазин. І на дрібниці не звертають уваги.
“Нашим людям дійсно ніколи не вгодити. На фоні всіх інших супермаркетів у місті – це райське містечко”, – пише Дашка Алекс.
А наразі всі сподіваються, що дрібні недоліки адміністрація магазину прийме до уваги. Адже саме з таких ніби “дрібниць” потім починаються великі проблеми, які потім перетворюються у погану звичку.
За матеріалами: Beregovo.Today

поділитись в соцмережах