Директора Закарпатського медичного коледжу в Хусті відсторонили від посади за вчинення корупційного правопорушення

Прокуратура домоглась відсторонення від посади директора Закарпатського медичного коледжу, стосовно якого складено протокол за вчинення корупційного правопорушення.

Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Департаментом охорони здоров’я Закарпатської ОДА задоволено подання прокуратури області про відсторонення директора Закарпатського базового державного медичного коледжу на час судового розгляду справи, щодо несвоєчасного подання без поважних причин Е-декларації (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

Так, за порушення вимог антикорупційного законодавства, співробітниками УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції України складено протокол, щодо директора Закарпатського базового державного медичного коледжу, який всупереч Закону України «Про запобігання корупції» не подав у встановлений строк декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017  рік.

Відтак, прокуратура Закарпатської області, з метою забезпечення безперешкодного розгляду даного протоколу, звернулась до Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА з поданням про відсторонення  посадовця від виконання покладених на нього обов’язків на період судового розгляду, яке відразу задоволено.

Довідка:

Згідно санкції ч. 1 ст. 172-6 КУпАП за вчинення даного правопорушення, передбачене покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

поділитись в соцмережах