Для українців запустили сайт із пошуку роботи у Польщі

sm-582b058c12752-1Для полегшення контакту між польськими роботодавцями та українцями, охочими приїхати до Польщі на роботу, створений портал Praca dla Ukrainy («Робота для України»).

«Це, з одного боку, дуже корисний інструмент для роботодавця в пошуку працівника, а з іншого — можливість потенційному працівнику представити свої вміння роботодавцю»

Він зазначив, що портал дозволить польському роботодавцеві знайти українських працівників.

«Портал «Робота для України» — це новий інструмент в інтернеті, що дозволяє польському роботодавцеві знайти українських працівників. Ми знаємо, що вони є, тільки не знаємо де. Знають про це агентства з працевлаштування, в їхній базі даних є різні працівники, різних професій, з різним досвідом. Але їм за послугу потрібно заплатити багато грошей, приблизно 2-3 тисячі злотих (454-682 євро) за працівника.

Тому ми створили інструмент, такий професійний Facebook для громадян України, щоб вони могли проявити себе, показати, що вміють робити», — наголосив директор порталу.

Дзєвіт також поінформував, що на порталі вже створено близько 1000 профілів.

«Це люди з судовою освітою. Частина з них живе в Україні, частина — в Польщі. Є також велика база даних студентів, молодих людей, які пов’язують своє майбутнє з Польщею, які хочуть тут працювати, розвиватися і залишитися», — зазначив він.

Нагадаємо, 1 жовтня у Польщі створили профспілку українських працівників.

25 січня глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив про те, що щороку українці, які проживають і працюють в Польщі, пересилають або передають в Україну близько 5 мільярдів євро.

 

 

ipress.ua

поділитись в соцмережах