До 10 років ув’язнення загрожує закарпатському наркоторгівцю

anasha2Як повідомили у Берегівській місцевій прокуратурі, обвинувальний акт відносно мешканця Берегівського району, який обґрунтовано обвинувачується у вчиненні цілого ряду кримінальних правопорушень, пов`язаних з незаконним обігом наркотиків скеровано до суду (ч.1 ст.307, ч.2 ст.307, ч.1 ст.263 та ч.2 ст.309 КК України).

Встановлено, що мешканець Берегівського району неодноразово збував психотропні речовини з метою отримання прибутку (ст. 307 ч.1 та ч. 2 КК України — незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинені повторно).

Крім цього, у  ході проведення затримання, при ньому було виявлено боєприпаси до вогнепальної зброї (ст.263 за ч. 1 КК України).

Також, під час проведення огляду домоволодіння, де фактично проживає обвинувачений, співробітниками поліції виявлено наркотичну речовину, яка відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів обіг яких заборонено (ст. 309 ч. 2 КК України).

Тепер вже суд, за сукупністю вчинених злочинів, обиратиме йому міру покарання, а найсуворіше, що передбачене Законом за названими статтями Кримінального кодексу України – до 10 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

поділитись в соцмережах