Генпрокурор запідозрив мітингувальників в організації перевороту

sm-59ef1892e6859-1Організатори протестної акції біля Верховної Ради нібито планують державний переворот і фінансуються з-за кордону. Про це сказав генпрокурор Юрій Луценко у своєму виступі на Раді регіонального розвитку, — повідомляють «Українські реалії» з посиланням на ua.korrespondent.net.

«У країні є підстави для мирного протесту. У влади є помилки, а життя людей досить складне. Але право на мирний протест не означає права на підготовку силового перевороту, який затіяла невелика купка людей, приблизно 150-200 осіб, які оголосивши себе єдиними праведниками, вимагають від держави робити тільки те, чого хочуть вони — за підтримки фінансів з-за кордону», — заявив Луценко.

Глава ГПУ додав, що «свого часу» він доведе, що мітингувальники нібито фінансуються з-за кордону. Звідки конкретно і хто виділяє кошти на дестабілізацію в центрі Києва, він не уточнив.

Луценко наголосив, що влада буде керуватися законами і волею народу, «а не купкою авантюристів, які хочуть зробити черговий переворот на догоду Кремля».

З 17 жовтня біля Верховної Ради триває акція протесту. Її учасники вимагають скасувати депутатську недоторканність, створити антикорупційний суд і ввести пропорційну виборчу систему з відкритими списками.

поділитись в соцмережах