«ЛИСТИ ЩАСТЯ»: ФОТОФІКСАЦІЯ ПОРУШЕНЬ ПДР ЗАПРАЦЮЄ ДО КІНЦЯ 2018 РОКУ

Третину від запланованої кількості камер для фото- та відеофіксації порушень дорожнього руху мають встановити до кінця року. Про це повідомили на конференції правоохоронців щодо безпеки дорожнього руху, передає «5 канал».

На загал мають встановити більш як 3700 камер на аварійних місцях. Також обговорили, як саме надсилатимуть повідомлення про штрафи. Зафіксоване порушення має бути оформлене в адміністративний протокол та відправлене поштою на адресу реєстрації водія.

Якщо за кермом був не власник авто, про це слід повідомити заздалегідь в особистому кабінеті, який буде створено на сайті сервісного центру МВС. Усього на забезпечення виділяють 9 млрд гривень.

«Загальна мета на три роки — це встановити 3726 комплексів. Вона, звісно, в процесі може змінюватись, адже, як нам демонструє європейський досвід і практика, кількість місць концентрації аварійності дорожньо-транспортних пригод суттєво змінюється впродовж перших півроку або року», − зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

поділитись в соцмережах