Михайло Чурило: «Депутати повинні працювати на розвиток Ужгорода, а не перетворюватися у заручників ситуацій, де нашими руками хочуть вирішувати міжосібні стосунки»

mm_churiloІнформаційне агентство ЗІДО продовжує знайомити читачів із людьми, котрі представляють депутатський корпус міста і прагнуть змінити до кращого наше сьогодення. Нині наша розмова — із депутатом Ужгородської міської ради, представником фракції «Патріот», Михайлом Чурило.

– Пане Михайле, ви вже вдруге стали депутатом Ужгородської міської ради, що вас спонукає займатися цією діяльністю?

— До міської ради я був обраний по списку від партії «Патріот». Моє завдання як депутата та керівника фракції — це благоустрій не тільки округу, від якого я обраний, але й цілого міста…( як лідер організації очолював список партії «Патріот» і обирався всім містом)

Вважаю знаковим той факт, що серед «Патріотів» є бізнесмени, лікарі,(директори підприємств державної форми власності) люди з великим досвідом,

Cеред невідкладного — це оновлення інфраструктури міста: очисні споруди, каналізація, а вже потім дороги ([оч розуміємо, що в даних умовах фінасування це неможливо). На жаль, (в деяких випадках) склалася парадоксальна ситуація, коли спочатку ремонтують, як то кажуть, фасадну частину, а за дахи забувають.  Це все закінчується тим, що ремонт стає мильною бульбашкою. Тому все має відбуватись послідовно. Дехто вішає собі нагороди за те, що виділив та відремонтував ту чи іншу частину міста, хочу роз’яснити ще раз таким представникам: бюджет міста складається з коштів платників податків міста, з них більша частина являються цільовими, ми як представники міської влади зобов’язані їх використати по призначенню.

Тенденція розвитку міста йде в позитивному напрямку, ще один рік профіцитний ~100 млн. грн. загалом складає біля 820 млн. грн. (в порівнянні 2010~300млн, 2015~440млн), що дає змогу більше витрачати на розвиток інфраструктури міста, таким темпами за  5років можна зробити чимало. Тут є й свої мінуси, в зв’язку з поступовою децентралізацією влади на нас покладають більше зобов’язань на утримання бюджетних установ училища тощо, в наступному році побачимо про нові завдання, переведені на місцеве самоврядування — від цього залежитеме скільки залишать на розвиток інфраструктури. Всім відомо що наш край не провів територіальне об’єднання громад на чому втратив чимало коштів, на прикладі ви можете порівняти інші області в яких більша частина податків вже залишається на місцях, та додатково отримали фінансування з центральної влади на розвиток інфраструктури — в чому нам потрібно ще наполегливо працювати. Тому перед нами ще багато роботи, я надіюсь що з нашим колективом ми зуміємо конструктивно працювати далі.

– Ваші плани й завдання на майбутнє…

— Серед проектів, які поволі залучаємо до роботи у нашому місті, найвагомішим вважаю ознайомлення із  практикою розвитку кадрового потенціалу (частина в прикладі) культурно-креативної індустрії, (в Європі) так звані «ХАБИ»  чи бізнес-інкубатори. На їх базі проводиться відбір кращих проектів, які в свою чергу, направляються по напрямкам креативних індустрій в будь-які  країни світу, де отримують фінансування і партнерів (чому б схожий механізм не впровадити в нашому місті)

Від такої співпраці виграє бізнес і молодь, яка шукає можливість самореалізації. На базі бізнес-інкубаторів вже працюють комерційні організації, які успішно заробляють та гідно зайняли різні ніші бізнесу.

— Про що хотілося б сказати на завершення розмови?

— Тільки про те, що кожен із нас, депутатів міської ради, повинен у міру своїх сил і можливостей владати свій потенціал у розвиток міста. І не йти на «поводу» чужих амбіцій і домовленостей, аби не перетворюватися у   заручників ситуаціїй,  де нашими руками хочуть вирішувати міжосібні стосунки. Адже мета, котра має нас об’єднати тільки одна — подальший розвиток нашого міста.

Довідково:

Михайло Чурило:

У 1997 році закінчив ЗОШ №7 міста Ужгород, після чого навчався в Ужгородському комерційному технікумі, який закінчив у 1999 році за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність».

1999–2000рр. – проходив строкову службу у прикордонних військах України.

2000–2003рр. – контрактна служба у прикордонних військах України.

З 2004 до 2012 року був приватним підприємцем – надавав послуги із забезпечення харчуванням у соціальних закладах.

У 2008–2012 роках навчався у Вінницькому торгівельно-економічному інституті Київського національного торгівельно-економічного університету. Здобув спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У 2015 році закінчивДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністью «Державна служба», цього ж року закінчив факультет післядипломної освіти та до університетської підготовки ДВНЗ «УжНУ» здобувши кваліфікацію «юрист».

З 2008 року до цього часу – управляю приватним підприємством «ФОГ»,  співвласником заводу кави.

З 2012 року до цього часу – власник ТОВ «Ла Боніта Кафе», яке займається імпортом та торгівлею кави.

З 2010 року по даний час є депутатом Ужгородської міської ради. Позапартійний.

Вільно володію угорською, словацькою, російською, українською мовами, базові знання з англійської мови.

Ні я, ні мої найближчі родичі до кримінальної відповідальності не притягалися.

Інформагентство ЗІДО

поділитись в соцмережах