На два дні Ужгород перетвориться на місто дронів

unnamed (16)У вересні на Закарпатті пройде унікальний фестиваль безпілотників
2-го та 3-го вересня на Закарпатті відбудеться унікальний для України захід, а саме перший культурно-технологічний фестиваль «Dronevar».  Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив ініціатор та організатор цієї події — голова громадської організації «Культурна платформа Закарпаття» Євген Забарило.        Фестиваль, який поєднає науку та техніку з культурою та самобутністю Закарпаття, проходитиме на території Ужгородського замку та краєзнавчого музею.  Усі бажаючі зможуть подивитися змагання дронів, а також показові польоти, ознайомитися з технічними можливостями і оснащенням безпілотних літальних апаратів та інших новітніх ґаджетів під час майстер-класів. В одному з ровів замку облаштують своєрідний кінотеатр, де відбуватиметься  показ фільмів, знятих виключно дронами та невеликими камерами. На відвідувачів також чекає і кібер-вистава, яка об’єднуватиме театральних ляльок та  технічні новинки.  В замку встановлять і світлові інсталяції, щоб додати фарб фестивалю і після заходу сонця.
Наразі організатори готують проморолики фестивалю. Цей матеріал теж матиме незвичний формат, адже біля десяти відео знімуть у формі серіалу, який розкриватиме зміст фесту та передаватиме атмосферу Закарпаття з незвичної сторони. «Ми представимо замки, таємничі підземелля,  спробуємо показати Закарпаття з незвичайного, нового  ракурсу, розташувавши камери в нестандартних місцях», — зазначив Є. Забарило. За його словами все наповнення фестивалю – музику, відео, костюми, декорації тощо – створюватимуть закарпатці.
Свою участь у спортивних змаганнях літальних апаратів вже підтвердили шістнадцять українців. Серед них двоє – учасники чемпіонату світу з цього виду спорту, який пройшов на Гавайях.  «Якість пілота формує красу події, — наголошує Євген Забарило. – Участь у змаганнях на Закарпатті візьмуть топ пілоти нашої країни». До перегонів дронів, як очікується, долучаться і представники європейських країн.
Як зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, фестиваль сприятиме поширенню позитивного іміджу країни та популяризації Закарпаття туристичного в Україні та за кордоном.

поділитись в соцмережах