На Ужгородщині відкрили дитячий будинок сімейного типу

У селі Ратівці Ужгородського району сьогодні (27.04) відкрили дитячий будинок сімейного типу.

Родина Михайла та Діани Пасторницьких до власних чотирьох дітей взяли на виховання ще п’ятьох, позбавлених батьківського піклування, з однієї родини – чотирьох братів із сестричкою. До влаштування у родину ці діти перебували у Чинадіївському дошкільному навчальному закладі інтернатного типу.
Будинок сім’ї Пасторницьких для створення дитячого будинку придбали та передали за сприянням об’єднання громадян «Будинок соціального захисту дітей ім. Святого Михайла» села Ратівці. Це – четвертий заклад такого типу в селі.

Участь в урочистому відкритті дитячого будинку сімейного типу взяли заступник керівника краю Віктор Мікулін, начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна, заступник голови Ужгородської РДА Єва Раті, Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород Йожеф Бугайло.

Загалом нині на Закарпатті діють 45 дитячих будинків сімейного типу (з них шість в Ужгородському районі) та 59 прийомних родин, в яких виховуються 393 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

поділитись в соцмережах