На Закарпатті від кордону повним ходом будують автодорогу за світовими стандартами

Дорожники показали, як дорогу М-25 зводять за світовими стандартами – з нуля.
На ділянці М-25 Контрольно-пропускний пункт (КПП) «Соломоново» — Велика Добронь — Яноші повним ходом йдуть дорожні роботи.

За інформацією дорожників Служби автомобільних доріг в Закарпатській області тут триває поточний середній ремонт. Старе дорожнє покриття було знято повністю і дорогу кладуть з нуля за допомогою спеціальної техніки та технології за світовими стандартами. Нове покриття буде до 40 см. вищим за стару дорогу. На цій ділянці працюють одночасно 4 бригади дорожників. Наразі ремонт дорожнього покриття вже дійшов до села Мала Добронь.

Вперше цьогоріч роботи фінансують з дорожнього фонду.

Слід також відзначити, що автодорога M-25 — дорога міжнародного значення на території України. Починається в селі Соломоново, проходить через Велику Добронь, Яноші та закінчується на КПП «Косино» на кордоні з Угорщиною. Загальна протяжність — 59,6 км.КПП «Чоп» знаходиться поряд з селом Соломоново і є важливим транспортним вузлом на кордоні України зі Словаччиною та Угорщиною. Даний прикордонний пункт знаходиться на головній магістралі країни і користується величезною популярністю у туристів.

поділитись в соцмережах