Нардеп розповіла, за якої умови почнуть обговорення питання «єврономерів»

Обговорення з активістами законопроекту щодо механізму легалізації автомобілів з єврономерами і реформування митних правил для ввезення таких авто можливі тільки після того, як буде узгоджено питання про захист вітчизняного ринку.

Про це заявила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Ми загралися, коли почали говорити тільки про необхідність вирішити проблему і розмитнити «евробляхи». Крім цього, потрібно відповісти ще на два питання: а чи зможемо ми дозволити собі таке розмитнення в майбутньому, і як будемо захищати власний ринок? Коли я побачила, що всі крутяться навколо одного питання — як розмитнити, то запропонувала активістам говорити про перші дві частини тільки після узгодження третього питання», — сказала вона.

За її словами, якщо не буде досягнуто консенсусу щодо захисту українського ринку, домовленості щодо механізму легалізації авто з іноземними номерами і подальших змін митних правил для ввезення старих автомобілів з інших країн не мають сенсу.

Нагадаємо, народні депутати запропонували активістам вирішити проблему автомобілів з іноземною реєстрацією за прикладом Молдови.

Раніше голова податкового комітету заявляла, що питання зниження мита і податків на ввезення автомобілів з-за кордону повинно прийматися з урахуванням економічного обґрунтування.

Крім того, Южаніна вважає, що автомобілі на єврономерах порушують митні правила і безпеку.

Як відомо, намагаючись привернути до себе увагу, власники машин на єврономерах не раз проводили акції, спалюючи шини та перекриваючи дороги.

 

джерело

 

поділитись в соцмережах