Назар Павлій: «Всі структури, які фінансуються за кошти рай бюджету опинилися під загрозою не отримання заробітної плати»

nazar-1Після вчорашньої сесії, яка так і не відбулася, Назарій Павлій провів прес-конференцію, на якій поділився з журналістами враженнями щодо сесії, роботу якої було зірвано.

— На сесії райради депутати не проголосували за жодне з питань, у тому числі –  за внесення змін до районного бюджету. Тобто, всі структури, які фінансуються за кошти рай бюджету опинилися під загрозою  не отримання заробітної плати. А це – і вчителі, і медики, і працівники соціальної галузі тощо. Незрозуміла позиція депутатського корпусу. Якщо з однієї сім’ї двоє людей працює у бюджетній сфері, то з чого  їм готуватися до новорічних свят? Із чого заплатити за послуги? Крім того, гроші заблоковано і за ті проекти, які ми мали завершити у цьому році., – зазначив пан Назарій. – Не всі, але частина депутатського корпусу не проголосували за порядок денний через те, що на сесію не з’явився Павло Русин. Отже, моя особиста думка така, що якщо не прозвітувала людина, яка перебуває на лікарняному, власні амбіції все одно не мають перешкоджати роботі. Чи це  політичні ігри, чи щось інше – не знаю. У будь-якому разі ми повинні чітко працювати. До речі, усі проекти рішень було подано на президію, на комісії райради і всі питання депутати погодили, їхні пропозиції врахували,  жодних нюансів не виникло. Навіть якщо розбіжності могли виникнути, їх можна було обговорити і вирішити.

Щодо діяльності Павла Русина Назарій Павлій підкреслив, що поки що обвинувального вироку суду, у якому б йшлося, що посадова особа скоїла злочин, немає. Наразі триває досудове розслідування і про його перебіг на сесії мав інформувати присутніх прокурор Хустської місцевої прокуратури.

Джерело:mediakhust.net

поділитись в соцмережах