Не тільки програмістам: кому в Україні готові платити десятки тисяч гривень

Стало відомо, які спеціальності в Україні зараз найбільш затребувані

Експерти стверджують, в 2018 році ринок праці пожвавиться завдяки оборонній промисловості, сільському господарству і будівництву доріг.

Так, в дорожньому секторі однозначно будуть затребувані різноробочі з будівництва доріг, інженери-шляховики, машиністи-асфальтоукладальники. В середньому, інженеру-шляховиків на старті пропонують зарплату від 10 тисяч грн, асфальтоукладальникам обіцяють платити 10-12 тисяч грн.

Через безвіз, кілька тисяч простих робітників поїхали на заробітки в сусідні європейські країни. У зв’язку з цим, Україна почала відчувати брак будівельників і фахівців по малярських роботах. Будівельник-універсал в Україні може розраховувати на зарплату близько 10 тисяч грн, фахівець з енергоефективності – від 20 тисяч грн, а плиточник – від 16 тисяч грн.

Українська оборонна промисловість, яка відроджується буквально на очах, на сьогоднішній день потребує таких фахівців, як токарі, слюсарі, верстатники широкого профілю та фахівці по оптичному приладобудування.

Слюсарям і токарям пропонують зарплату від 15 тисяч грн на місяць, а електрогазозварникам – від 14 тисяч грн на місяць.

Також стабільно потрібними залишаються менеджери з продажу. У 2017 році, кожна четверта вакансія була присвячена продажникам і тенденція зберігається і в цьому році.

Тому роботодавці будуть активно розшукувати менеджерів з продажу та роботі з клієнтами, працівників роздрібних і прямих продажів. Таким співробітникам роботодавець пропонує невелику ставку і солідний відсоток від продажів.

Затребувані будуть і інтернет-маркетологи і SMM-менеджери – продажи все більше йдуть в онлайн. І навіть якщо у торговій мережі є стаціонарний магазин, найчастіше у нього є і інтернет-платформа, яку треба розкручувати і просувати. В середньому менеджер з продажу може розраховувати на 15 тисяч грн на місяць, а інтернет-маркетологи і SMM-менеджери – від 12 тисяч грн до 14 тисяч грн.

Крім традиційних програмістів, сьогодні IТ-сектор відчуває гостру нестачу фахівців з телекомунікацій. Причому затребувані як розробники інтернет-мереж, так і робочі для прокладки кабелю і риття траншей. Також спостерігається підвищений попит на сисадмінів і фахівців служби підтримки.

Зарплати в IT-секторі починаються від десяти тисяч гривень і можуть доходити до 50-60 тисяч.

джерело

поділитись в соцмережах