Пенсійна реформа — деякі отримають 1000 грн, деякі — 200, а хтось взагалі нічого

pensyna-reforma-v-ukrayin-2017-ostann-novini-osoblivost-ta-kritika_491У Кабміні запевняють, що з 1 жовтня наші пенсіонери повинні розбагатіти. Більше половини мають отримати, як кажуть, значну надбавку до пенсії – від 200 до 1000 грн. Ось тільки потрібно сказати, що більшість експертів не так сильно і радіють, і кажуть, що отримає надбавку не більше десятої частини всіх пенсіонерів, а інші можуть навіть втратити щось.

 

 

Пенсійна реформа 2017: надбавки отримають далеко не всі

За статистикою, нині в Україні 12 мільйонів пенсіонерів, і за словами політиків, відразу ж після підписання закону, своє матеріальне становище поліпшать 5.6 мільйонів. Таким чином, трохи більше 1 мільйона чоловік отримають надбавку у 1000 грн, приблизно стільки ж у 200 грн. А інші можуть розраховувати на вилку від 200 до 1000 грн. Це, звичайно ж, всіх врятує. А от, що ж буде з іншими?
Міністр соціальної політики України заявив, що всі інші будуть отримувати підвищення з 2019 року. До речі, варто відзначити, що, чим довше ви живете, ті довше вам чекати підвищення. Адже першими свої надбавки отримають ті, хто пішли на пенсію зовсім недавно – з 2008 по 2014. А всім іншим будуть «осучаснювати» їх в залежності від віку.
Варто відзначити принцип, за яким будуть збільшувати пенсії: «Той, хто отримував багато, більше й отримає надбавки. Тому, хто отримував мало, мало і додадуть. Формула розрахунку пенсії проста — це співвідношення середньої зарплати по країні до вашої зарплати, звичайна математика. Більшість отримає добавку в 50-100 грн. А ті, хто має пенсію 4000 грн, отримає 1000 грн», — кажуть фахівці.

Пенсійна реформа 2017: може і не бути

Звичайно, обіцянки – це те, що нашій владі вдається на ура, а от виконувати їх ми, схоже, ще вчимося. Незважаючи на те, що з 1 жовтня обіцяють підняти пенсії, грошей у бюджеті на це поки що немає. Та й якщо згадати закон про індексацію пенсій, то зараз би наші пенсіонери отримували в середньому 3 тисячі грн, але цього немає.

Нагадаємо, що 1 жовтня 2017 року планується пенсійна реформа в Україні.

Антон Антонов

поділитись в соцмережах