Сесія Ужгородської міськради: що дозволено приватизувати?

14139308_10210219024502642_1000128029_oЗ початку обговорення приватизації історичної будівлі — «Червона ружа» представник Ужгородської прокуратури роз’яснив, що об’єкт наразі є у історичному ареалі в центрі Ужгорода, вона перебуває під охороною, тому її приватизацію попросили відкласти. Депутати таку пропозицію підтримали 31 голосом і відправили пункт на довивчення.

А от хімчистку на Белінського таки вирішили віддати у приватні руки ФОП Немеш. Відповідне рішення підтримало 29 ужгородських депутатів. Продадуть також і будівлю центрального теплового пункту по вулиці Добрянського, 6а (за 30 депутатів).

Також було розглянуто ряд об’єктів по вул.Минайській, зокрема, щодо будівлі багатоповерхівки, однак це питання було відправлено на доробку.

Відбулася доволі емоційна дискусія між мешканцями будинкового комплексу «Моноліт», що знаходиться на вулиці Квітів.  БК  було запропоновано вилучити з оперативного управління «Моноліту» приміщення першого поверху загальною площею 119, 5 метрів квадратних. Мова йде про так званні нежитлові приміщення першого поверху, які, як відзначили мешканці колишнього гуртожитку, вони могли б і мали б використовувати для власних потреб.  Люди не розуміють,  чому від них хочуть забрати майно, в якому, вочевидь, згодом просто з’являться комерційні заклади.

В результаті депутати зняли рішення з розгляду сесії.

Рішення “Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу” прийняли 30 серпня депутати Ужгородської міськради.

Згідно нього, ТзОВ “Фірма «Магістраль ЛТД” мала отримати земельну ділянку площею 0,51 га для збереження та використання парків — пам’яток садово-паркового мистецтва по вул. Собранецькій, 60. Йдеться про парк-рокарій, який належить до природно-заповідного фонду України та є парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва.

Ужгородське підприємство заплатить за територію разом із приміщенням понад 1,7 мільйона гривень з розрахунку 338,19 грн. за 1 кв.м.  У результаті численних обговорень 21 депутат Ужгородської міськради віддав свій голос за приватизацію парку.

поділитись в соцмережах