Станом на 27 листопада безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян України

Про це у вівторок під час круглого столу «Регіональний вимір проєвропейських реформ у сферах свободи пересування та протидії дискримінації» заявив Начальник відділу взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби Андрій Демченко, повідомляє сайт організатора заходу ГО «Європа без бар’єрів».

«Станом на вчора з 11 червня безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян, це 3% від загальних перетинів кордону і 14% — від перетинів кордону з біометричним паспортом. Зокрема, Республіка Польща — 87 тисяч, Словаччина — 21 тисяча, Угорщина — 48 тисяч, Румунія — 60 тисяч», — розповів він.

Зокрема, за словами Демченка, повітряним шляхом подорожували з 341 тисячі «безвізових» подорожніх 123 тисячі осіб. Кількість зафіксованих відмов з жовтня не зросла, і склала 61 випадок.

Організований ГО «Європа без бар’єрів» круглий стіл «Регіональний вимір проєвропейських реформ у сферах свободи пересування та протидії дискримінації» відбувся у Києві 28 листопада.

У заході взяли участь:
Ірина Сушко, директор, Катерина Кульчицька, аналітик — «Європа без бар’єрів»; Ольга Стефанішина — Директор Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Аксана Філіпішина — Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності; Андрій Демченко — начальник відділу взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби; Віталій Жугай — Адміністративний директор, Центр демократії та верховенства права;  Сергій Гунько — завідувач сектору зв’язків з громадськістю та ЗМІ ДМС України;

поділитись в соцмережах