У суботу в Ужгороді збудують «Місто щасливих дітей»

afz10 червня, у суботу, у парку Підзамковий відбудеться унікальна для Ужгорода подія – форум-фестиваль «Місто щасливих дітей».

Чому унікальна? Тому що такого заходу в нашому місті, як, власне, і у Закарпатті ще не було. Понад 30 локацій та більше 70 активностей. Очікується більше 1000 відвідувачів.

«Ми вирішили зробити цей фестиваль, щоб привернути увагу дорослих до потреб дітей (а зазвичай це час і трохи уваги), укріпити сімейні зв’язки, продемонструвати широкі можливості для якісного відпочинку та розвитку дітей. А ще – щоб показати: фестивалі для дітей можуть бути без диму, пива, шашликів, проте з цікавим творчо-розважальним та смисловим наповненням», – зазначила організатор, член правління ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.

«Наш захід має потужну соціальну складову. По-перше, через локацію «Мамина кав’ярня» (жінки печуть тістечка-печива, варять компоти-лимонади) збираємо кошти на лікування Катрусі Лісовець (абсолютно вся виручка буде перерахована дівчинці). Так само кошти для дівчинки збиратимуться і через продаж лотереї. По-друге, до заходу залучатимуться особливі дітки, які разом з усіма гратимуться, братимуть участь у майстер-класах, естафетах та інших активностях», – пояснила керівник організації Ольга Павлова.

Програма фестивалю дуже насичена. У ній, серед іншого:

— активності, до яких залучені як батьки, так і діти, інтерактивні ігри, спортивно-інтелектуальний квест, змагання, естафети;

— показові виступи із залученням дітей (айкідо, хортинг, стронгмени, чемпіонська руханка, зумба, спортивні заняття мам з дітьми та дитяча йога тощо). Тобто діти не просто дивитимуться, а й випробують різні види активності самостійно;

— арт-терапія (пісочна та художня);

— майстер-класи від хендмейдерів (з ліпки вареників, гончарства, миловаріння, виготовлення прикрас та фетрових іграшок тощо);

— літературна локація, казкописання з дітьми, презентація проекту «Книга добра»;

— інтерактивні презентації дитячих центрів та таборів відпочинку;

— перший в Закарпатті батл аніматорів;

— встановлення дитячого рекорду з виготовлення слаймів;

— зона для мам, відкритий університет (лекції та тренінги);

— виставка дитячих фотографій;

— фотозони (одну з них виготовляють і оформлюють самі діти під час фестивалю);

— слінгодефіле;

— заняття з робототехніки;

— інтерактивна англомовна локація з чарівною волонтеркою «Корпусу миру» Джей;

— в’язання різних вузлів на локації від представників закарпатських рятувальників;

— ярд-сейл;

— дискотека із мильними бульбашками та багато іншого.

Увага! Проводиться реєстрація на участь у батлі аніматорів. Приз — 1000 грн і диплом «Кращий аніматор Закарпаття 2017». Реєстрація і опис — за посиланням.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7xyWcaYywdWAPvHayGECEc1wEU7i9l2NsskWf65BJ3whkCg/viewform

Також охочі можуть зареєструватися в участі у «Маминій барахолці». Деталі:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6tmtLYKdi9HkJknHukMFHzPIX5taXtiflLR4indCrRisBEQ/viewform

І для того, аби все вдалося якнайкраще, раді запросити волонтерів до нашої дружної компанії. У вас є можливість долучитися до «кухні» ГО «Щасливі діти» і зробити свій вклад у добру справу.

Реєстрація — за цим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVUX1Y6QslC7tvWtOlabe-RJ0XEz0R0ysiQPl9y_MxM6_hbw/viewform

Прес-служба ГО «Щасливі діти»

поділитись в соцмережах