Учні ЗОШ с.Довге потребують шкільний автобус, а жителі Виноградівщини – хороших доріг

unnamed (8)Актуальне проблемне питання про недостатню кількість приміщень для учнів та відсутність шкільного автобуса в навчальному закладі с.Довге, що на Іршавщині, підняв у своєму депутатському зверненні Петро Добромільській у ході другого пленарного засідання сьомої сесії облради.

«У зв’язку з проблематичним становищем ЗОШ І-ІІІ ступеню села Довге Іршавського району Закарпатської області, яке пов’язане з недостатністю приміщень для школярів та відсутністю шкільного автобусу для перевезень учнів, що призводить до двозмінного навчання, —  як депутат Закарпатської обласної ради, переконливо прошу департамент освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з відділом освіти Іршавської районної державної адміністрації створити робочу групу з вивчення питання переведення ЗОШ із двозмінного на однозмінне навчання, як один з варіантів шляхом об’єднання ЗОШ ІІІ ступенів та І-ІІІ ступенів. Або створення на базі вищевказаних ЗОШ школу І ст. та ЗОШ ІІ-ІІІ ст. При прийнятті рішень робочою групою вивчити думки педагогічних колективів та батьківських комітетів.

Також, враховуючи велику кількість учнів, які долають відстань до ЗОШ понад трьох кілометрів, надати шкільний автобус для перевезення школярів села Довге. Це значно покращить рівень освітнього процесу, адже з 796 дітей – майже 300 учнів ходить на навчання в другу зміну», — йдеться у запиті депутата Петра Добромільського.

Інший обласний обранець – Федір Ісайович звернувся з наступним депутатським запитом: «До мене, як депутата Закарпатської обласної ради надходять численні звернення виборців, сільських голів, підприємців щодо необхідності проведення поточного ремонту ділянки дороги с.Теково — смт Королево — с. Веряця.

Враховуючи те, що по даному відрізку дорога, у зв’ язку із розміщенням у с.Веряця спецкар’єру, щоденно проїжджає значна кількістьвеликогабаритної загруженої техніки, стан дороги є вкрай незадовільним.

Враховуючи необхідність розбудови транспортної інфраструктури в області, покращення стану доріг, які інтенсивно руйнуються великоваговим транспортом, цей ремонт є необхідним в найближчий час», — зазначено у документі.

Депутатський корпус підтримав вищезазначені запити, які скеровано у відповідні установи для їх вирішення.

поділитись в соцмережах