В Ужгороді перед драмтеатром зведуть 4-поверхівку і підземну парковку: проект закритого архітектурного бліц-конкурсу

На засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради виноситься проект рішення «Про закритий архітектурний бліц-конкурс по провулку Мостовому».

Замовником та організатором конкурсу виступає ТОВ «Континент Інвест Груп».

«Мета конкурсу: визначення кращого проекту комплексної забудови провулку Мостового у центральній частині міста, згідно з принципами сталого розвитку та основними тенденціями розвитку малих і середніх міст Західної Європи, який стане взірцем для подальшого впровадження цього принципу в містобудівну практику м. Ужгорода», — йдеться у проекті рішення виконавчого комітету.

Основні вимоги до конкурсних рішень:

— обмеження висотності до 4 поверхів та підвальні приміщення

— Забудова не більше 60 % площі земельних ділянок

— Максимальна організація паркінгу в підземному просторі всієї площі ділянок

— Відмітку ±0.000 будівлі прийняти на 150-300 мм вище тротуара по вул. Льва Толстого

— Організація відкритої парковки з боку вул. Льва Толстого

Конкурс є закритим. Участь у конкурсі беруть окремі сертифіковані архітектори, авторські колективи, архітектурні бюро, що мають відповідний професійний досвід, які отримали запрошення від замовника.

До складу творчого колективу обов’язково повинен входити хоча б один дипломований архітектор; можуть входити студенти творчих вищих навчальних закладів і фахівці суміжних професій: культурологи, соціологи, міські активісти, тощо. Одна людина має право увійти до складу лише одного авторського колективу.

Як відомо, три ділянки у провулку Мостовому (площа перед закарпатським облмуздрамтеатром) були продані з аукціону «з метою комерційної діяльності» у липні 2009 року за каденції Сергія Ратушняка.

Власники землі — Іван Тегза та Володимир Юрса категорично відмовилися продавати землю назад у власність Ужгорода, запевнивши мерію, що оголосять бліц-конкурс на забудову території.

 

джерело

поділитись в соцмережах