В Ужгороді презентували пристрої автоматизованої системи оплати проїзду

Виробники приїхали в Ужгород, щоб запропонувати різні пристрої, які дають змогу оплачувати за проїзд банківськими картками, картками для проїзду, готівкою тощо

 

Пристрої автоматизованої системи оплати проїзду, яке пропонує ТОВ «Лот» із Харкова, напередодні в Ужгородській міській раді представив генеральний директор підприємства Олег Дивінець.
Виробники приїхали в Ужгород, щоб запропонувати різні пристрої, які дають змогу оплачувати за проїзд банківськими картками, картками для проїзду, готівкою тощо – все це сьогодні «в дії» змогли побачити представники міськради, перевізники, які працюють у місті, та директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра.

Олег Дивінець показав пристрої, які дають можливість отримувати квиток, оплачуючи різними способами: скажімо, безконтактно з банківської картки (тобто не вставляючи картку в пристрій, а лише приклавши її на мить до валідатора); картки безпосередньо для проїзду, наприклад, якщо організація за безготівковим рахунком придбала їх для працівників; використовуючи спеціальну програму на телефоні; сплачуючи за разовий проїзд водію тощо.

Зазначалося, що квиток при цьому є ще й страховим полісом, який у разі надзвичайного випадку є підставою для отримання відшкодування. Також автоматично ведеться облік усіх перевезених пасажирів та отриманих за це коштів, що важливо як для перевізників, так і для управлінців муніципалітету. Є можливість і надавати різні картки для пільгових категорій, до прикладу, студентів та пенсіонерів, однак із запровадженням монетизації пільг за проїзд, коли платитимуть усі, а окремим категоріям відшкодовуватимуть певну суму, це вже може бути не надто актуальним.

Керівника харківської фірми «Лот» докладно розпитували про різні системи і вартість устаткування, а вона еквівалентна приблизно 1200-1300 євро на один автобус без урахування загальноміського програмного забезпечення для автоматизованої системи обліку оплати проїзду, повідомили в міськраді.

 

поділитись в соцмережах