В Ужгороді відбулася черова сесія міськради

710_7101+Сьогодні, 26 січня, на початку сесії Ужгородської міської ради мер міста Богдан Андріїв запропонував зняти з порядку денного проект рішення, який стосується приватизації землі.

Документом пропонувалося  «затвердити вартість земельної ділянки (кадастровий номер 2110100000:48:001:0010) площею 0,0900 га по вул. Об’їзна дорога, 3 (р-н об’їзної дороги біля КПП «Ужгород») у сумі 184950,00 грн. з розрахунку 204,15 грн. за 1 кв.м. відповідно до висновку експертів від 19.10.2016 року.  Продати товариству з обмеженою відповідальністю «Дабо» земельну ділянку площею 0,0900 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Об’їзна дорога, 3 (р-н об’їзної дороги біля КПП «Ужгород»)».

Серед питань, які розглядалися сьогодні – перейменування  відділу муніципальної поліції у відділ муніципальної інспекції з благоустрою та внести зміни у положення про відділ.

Основними завданнями відділу є здійснення контролю за станом благоустрою в місті Ужгороді, забезпечення чистоти і порядку, збереження озеленення, водойм, земельних ресурсів, місць відпочинку громадян, утримання в належному стані закріплених за підприємствами, установами та організаціями територій, додержання правил благоустрою в громадських місцях на території міста, здійснення функцій контролю за розміщенням об’єктів зовнішньої реклами.

Депутати сьогодні також внесли зміни до складу виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Так, зі складу виконкому вивели Романа Стефанишина у зв’язку із призначенням його на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та ввели начальника Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Володимира Улинця.

Пан Володимир коротко розповів депутатам про свій трудовий шлях. Його попросили на наступній сесії прозвітувати про протидію злочинності в місті і поставили ще кілька запитань.

поділитись в соцмережах