В Європарламенті готуються скасувати плату за роумінг для українців в Євросоюзі

F182F05FF869464D9D7559645EF89683E2BB262C6951856D97-pimgpsh_fullsize_distrЦя і ще кілька пропозицій містяться в проекті доповіді до рекомендацій Європарламенту іншим європейським інститутам з приводу програми “Східне партнерство”.


Нагадаємо, членами програми є Україна, Молдова і Грузія.

Зокрема, європолітики пропонують впровадити для цих країн односторонні тарифні преференції або створення широкосмугових каналів зв’язку високої потужності.

 

Також у рекомендаціях прописана можливість створення трастового фонду для інвестицій в Україну. Фонд, на думку Європарламенту, повинен зосередитися на приватних і державних інвестиціях, зокрема в соціальну і економічну інфраструктуру, а також на тих, що мають на меті посилити здатність України освоювати інвестиції.

У документі, серед іншого, зазначена повна підтримка відновлення повного суверенітету України в Криму, Грузії в Абхазії і Південній Осетії і Молдови в Придністров’ї.

Проект з рекомендаціями буде розглядатися комітетом із закордонних справ Європарламенту у четвер, 14 вересня.

Нагадаємо, 10 червня Петро Порошенко заявив, що в переговорах з лідерами ЄС Київ почав обговорювати питання скасування плати за роумінг для українців на території ЄС. А 15 червня президент Європарламенту Антоніо Таяні, прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат і голова Єврокомісії (ЄК) Жан-Клод Юнкер заявили про скасування плати за роумінг на території Європейського Союзу.

поділитись в соцмережах