Volvo відмовиться від авто з двигунами внутрішнього згоряння

e5f0c6d16355992045eb689190e97a88_article_image620x375Компанія Volvo з 2019 року припинить розробку легковиків із двигунами внутрішнього згоряння. З цього року шведи мають намір випускати лише електричні та гібридні машини.

Починаючи з 2019 року кожну нову модель, вироблену під брендом Volvo, будуть оснащувати електричним мотором.

Шведський автовиробник Volvo, який належить китайській компанії Geely, оголосив про початок шляху до поступової відмови від двигунів внутрішнього згоряння і переході на виробництво електромобілів і гібридних автомобілів. Volvo став першим з великих традиційних виробників автомобілів, який оголосив дату початку поступової відмови від двигунів внутрішнього згоряння.

Глава компанії Хакан Самуельсон назвав це рішення «новою главою» в історії автовиробника, а серед причин виділив запити клієнтів. До 2021 року компанія планує випустити п’ять нових моделей електромобілів. А до 2025 року кількість проданих електрокарів Volvo хочуть довести до мільйона.

На даний час деякі країни Європи розглядають можливість введення повної заборони на продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, які використовуються на них як головна силова установка. Заборону на такі машини з 2025 року планують ввести Нідерланди і Норвегія. Німеччина вирішила заборонити машини з двигунами внутрішнього згоряння з 2030 року.

 

источник

поділитись в соцмережах